Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Améliusz névről?

Mit gondoltok az Améliusz névről?

Figyelt kérdés

#név #névadás #Améliusz
ápr. 13. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Inkább nem írom le..
ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
En sem irom le inkabb...
ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha meglátnék egy gyereket akit így hívnak, azt gondolnám, szegény, micsoda hulye szülei vannak...
ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
87%
Ilyen nevet csak olyan valaki kaphat, akiről még nem tudták eldönteni, hogy fiú-e, vagy lány.
ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Tapasztalatból írom, fölösleges ide ilyen neves kérdést kiírni, mert jó eséllyel lefikázzák a neked esetleg tetsző nevet a válaszadók, minősíthetetlen hangnemben ráadásul.

Nem mindennapi és szokványos név az igaz, de ha neked és apának tetszik, adjátok! A ti gyereketek.

ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem borzasztó.
ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen 6-os válaszadók miatt írtam amit írtam pont. Nekem sem tetszik ez a név, de nem is írok ilyet. A kérdezőnek valószínű meg az nem tetszik ami neked tetszik 6-os.


5-ös voltam.

ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
#5-7, a kérdést elolvastad amúgy? "Mit gondoltok az Améliusz névről?" Mármint hogy MIT GONDOLTOK? Ha ez a kérdés, miért ne írhatná le valaki a véleményét?
ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Elolvastam. Az inkább nem írom le, meg a borzasztótól kezdve van pár átment ami szerintem vállalhatóbb lenne. Ilyen pl a nem tetszik, így ilyen egyszerűen.
ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Kutyának tökéletes. Egy aranyos pitbullt képzelek el hozzá.
ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!