Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok kell...

Mi a tapasztalatotok kell büfiztetni vagy nem? Nekem nélküle bukik.Ez a cikk felnyomta a vérnyomásom.Hány fiatal anyuka döl be majd ennek? Még a kórházban énsem büfiztettem,bukott is,itthon is,torkába is ment... Lent a cikk..

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 19. 00:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem kellett büfiztetni a lányomat. Eleinte volt hogy egy órát próbálkoztam vele, de nem volt semmi, aztán elengedtem, hagytam, hogy belealudjon a cicibe. Ha bukott is, az játék közben volt és egy kezemen megtudom számolni hányszor.

Szerintem érzi ezt mindenki, ha valakinek bukós babája van, az nyilván máshogy jár el a saját megérzéseire hagyatkozva.

ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tessék elolvasni a cikk végét is:


"Utóirat: ha te úgy érzed nektek jó a büfiztetés és beválik mint stratégia, akkor ez az írás nem neked szól."


Az igaz, hogy a cikk nagy részében úgy fogalmaz, mintha ez a babák 100%-ára igaz lenne.


Az enyém amúgy bukott, függetlenül attól, hogy büfiztettem vagy sem, szóval inkább hagytam aludni.

ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem büfiztettem a lányom. Bealudt a mellemen,csak le kellett tenni aludni. Néha bukott,de arra való a textilpelus.
ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én sosem büfiztettem. Egyszerűen azért alakult így, mert mindig elaludt a cicin. Aztán már nem keltettem fel. Igény szerint szoptattam, elég sokszor egy nap, az éjszakákat már két hónaposan átaludta. Én semmi szokatlant nem láttam, ami a büfiztetés hiányára utalna. Különben szerintem ez gyerek függő, evés technika függő, vannak bébik, akik mohón esznek, nyilván így jóval több levegő is lejut, ami miatt szükséges a büfiztetés.

Ma már 14 éves a gyerekem.

ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az első gyerekünket bárhogy is próbáltuk büfiztetni - hátha akkor kevésbé gyötrik majd a szelek - nem ment és talán háromszor, ha bukott életében. A másodikat, ha nem büfiztettük, bukott. Ez nem jelenti azt, hogy ha büfizett, nem bukott, de ritkábban. Az első ritkábban aludt el mellen, a második szinte mindig belealszik a szoptatásba, de egyébként nehezen alszik el, ezért sokszor volt dilemma, hogy próbáljam-e büfiztetni vagy tegyem egyből le. Ha letettem, többnyire pár percen belül bukott, így nem csak felébredt, de sírt is és az evéssel is hiába dolgozott. Végül azt csináltam, hogy álmában függőlegesen tartottam egy darabig. Éjjel nem büfiztettem, akkor nem volt ilyen gond.
ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Babafuggo szerintem. Az én fiam sosem bukott. Böfiztettem, de magától is böfizett, ha elfelejtettem. Ellenben hasfájós volt.
ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!