Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt és pénzt szántatok...

Mennyi időt és pénzt szántatok magatokra a baba születése előtt és után?

Figyelt kérdés
Körmös, szoli, fodrász, ruházkodás stb...
2010. okt. 28. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Előtte negyedévente egy fodrász. Szoliba csak tavasszal jártam, néha, hogy a nyári nyaralásra ne legyek hófehér, mert akkor mindig leégtem, ha nem szoliztam egy kicsit előtte... Ruházkodás.. az változó, de nem estem túlzásba.


Baba után: Megnövesztettem a hajam, így már nem kell fodrászhoz járnom. Szolizni nincs időm. Ruhát azért néha-néha veszek egy egy farmert, vagy pólót magamnak. Cipőt két éve nem vettem, van elég.


Körmöshöz nem jártam soha, gyönyörűek a saját körmeim:)

2010. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, anyagiakban nem írtam. Előtte ez kb. havi 5-10 ezer Ft volt. Most kb. havi semmi egyelőre. :(
2010. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sokkal többet mint amennyit most. Rendszeresen jártam körmöshöz, fodrászhoz, ha valami megtetszett megvettem. Most már nem, 2 havonta fodrász, igaz 1-1 olcsóbb ruhadarabot meg veszek magamnak, de ezek tényleg ilyen 1200-1500 ft-os darabok. Inkább amit magamra költhetnék az a 19 hónaposomra költöm.
2010. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem költöttünk elötte se kevesebbet se többet.

MAGAMNAK


Körmös: nem járok :O

szoli : oda se pincében barnulok

fodrász: negyedévente kb. 4000,- a festést itthon intézem.

ruha: random.

kiegészitők: 4000,- évente

hobbi: scrapbook évi 10.000,- és 3 tintapatron


férjem:

wow feltöltés 12 euro,

ruha: random.

szórakozás meki étterem állatkert ilyesmik kb. 10.000,-/ negyedévente.

2010. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

a 12 euro havonta van tehát 12x12 euro /év.

néha kiegészitők a játékhoz kb. 10.000,-/év

2010. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyermekeim születése előtt sem voltam gazdag, de azért jutott minden hónapban pénz egy-egy új (olcsóbb) ruhadarabra, évszakonként egy-egy új cipőre, 3 havonta fodrászra. Mióta megvannak maradt a fodrász, másra, ha egy mód van rá nem szívesen költök. Tényleg penge élen táncolunk, örülök ha nekik sikerül mindent (szerintem szükséges) dolgot megvásárolni.
2010. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Évente 1* fodrász, kozmetikus, ez nem változott.

Arcápoló készítményeket is ugyanúgy használok itthon, mint előtte.

A finom parfüm is megvan.

Körmöshöz, szoláriumba, konditerembe, szaunázni, stb. nem járok, eddig sem jártam.

Ruhák. ami kell, megvesszük, ezelőtt sem szórtam a pénzt, most sem.

Szóval nálam nem változott semmi :) Csak boldogabb, sugárzóbb lettem, de fáradtabb :)

2010. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előtte:Fodrász negyed évente melír,kozmetikus havonta.Körmöshöz nem jártam

Most:fodrász havonta,most már festeni kell,annyira ősz vagyok,kozmetikus havonta.tehát most többet költök.

2010. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!