Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van időtök magatokra...

Mennyire van időtök magatokra a baba mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire "adtok magatokra"? Mit csináltok a szadad időtökben kikapcsolódásként?
2009. nov. 25. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Járok fodrászhoz 5-6 hetente, van műkörmöm, amit a tesóm csinál. A lányom most alszik, ezért ha ezt befejeztem, felsőtest szoláriumozni fogok.(használtan vettük 4ezer forintért, ami a boltban több mint 20 ezer)

Vagy sorozatokat szoktam nézni a gépen, ha alszik

Egyébként nem szoktunk otthon ülni, azért mert van 2 gyerekünk, megyünk ide-oda.

Reggel viszem a nagyot iskolába, hetente 2x úszni, amíg úszik, úgyhogy van program rendesen.

2009. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanúgy adok magamra mint eddíg. Szabadidő? Az mi? :o) Sajnos nekem nincs. Kikapcsolódásként együtt tornázunk, együtt járunk horgászni vagy kirándulni,sétálni, vásárolni,postára vinni a csekkeket.... Most 9 hónapos a lányom.
2009. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Én mindent a kisfiamért tipusú anya lettem. Egész nap semmi időm nincs magamra. Max tv-t nézek, amíg alszik a 11 hetes fiam. Még hajat mostni sem tudok, mert sosem tudhatom mikor esik ki a cumi a szájából és sír fel. Ezért készenlétben vagyok egész nap, vagy játszom vele, vagy szoptatok, amíg apa hazaér. Ha apa megjött, akkor meg vasalok, mosogatok, vagy hármasban mókázunk egy kicsit.

Néha csak lefekvésnél veszem észre, hogy reggel meg sem fésülködtem :(.

2009. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

fodrász évente 2szer, de 3naponta megmosom :)

körmöm van, mert nagyon rágom, havonta egyszer megyek,de mr kezd luxus lenni.

egyébként minden nap kihúzom a szemem+szempillaspirál, szőrtelenítek meg ilyenek.

szabadidőben netezek vagy olvasok.

14 hónap alatt 2szer voltam koncerten, egyszer kocsmázni.

a férjemmel szoktunk beszélgetni, kávézgatni délutánonként, amikor alszik a baba.

a barátnőmmel és a babjával szoktunk sétálni egy héten többször, az kikapcsolódás, mert közben beszélgetünk.

hm...ez így leírva nem is rossz :)))

2009. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
De jó lenne:) 9 hósom mellett. Ha alszik főzök, vagy netezek, vagy pihenek takarítok. Mivel nincs mama a közelünkben, így egész nap egyedül vagyok a babával, apa dolgozik. Ha anyukáméknál vagyunk, akkor néha rendbe tetetem a hajamat a szomszéddal.
2009. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Fodrászhoz nem járok, én vágom évek óta a hajam. Mikor alszik főzök, takarítok, netezek egy kicsit és gyerekszoba dekorációkat gyártok, amit a teszveszen eladok. Így legalább keresek egy kis pénzt. :)
2009. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
9 hónapos a kisfiam, aki csak hírből ismeri az alvást, van, hogy 2x fél órát alszik nap közben. Szóval, nekem mindent úgy kell megoldanom, hogy vele együtt. Ami hol sikerül, hol nem. Főzés, bevásárlás, takarítás vele, vasalás a fél órában. Apa dolgozik, nagyszülők messze vannak. Magamra jut sajnos a legkevesebb időm, 2-3 havonta eljutok fodrászhoz, és ennyi. Körmösre nincs szükségem, nagyon erős körmeim vannak. Kozmetikus csak álom egy ideig! Egyenlőre örülök a jó időnek, hogy sokat levegőzhewtünk, így ez egy kicsit kárpótol!
2009. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

első vagyok

Csak tudnám, ezekben a válaszokban mi a francot lehet lepontozni :-((

2009. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Magamra,nemsok... éjjel amikor elaludt, akkor netezek, tornázom...de nem panaszkodom, most vele élem a mindennapokat, sülve-főve..beteszem a hordozókendőbe/mei-taiba és együtt megyünk sétálni, söpörjük a faleveleket, boltba, főzni,takarítunk mintha ő is én lennék..élvezem minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz...és már nem lesz többé az én pici babám,hanem a nagy fiam, aki majd elszalad ha puszit akarok adni...azért néha elég gáz, ahogy kinézek, mert hajat mosni még nem tudunk együtt...annak is eljön az ideje:-)
2009. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb.ugyanannyi mint előtte.2x járok fodrászhoz egy évben(hosszú hajam van),daueroltatni és vágatni+ ált.1x beszínezem a hajam,hogy legyen valami változatosság.Havonta 1x körmös,festeni én festem itthon heti 1x.Szörtelenítem magam(itthon),amikor kell,festeni nem festem magam,a szemöldököm szedem,amikor kell.

Netezem,kutyázom a kertbe,nyáron havonta 1x volt sütögetés nálunk,v. mi mentünk a barátainkhoz.Ha ünnep van,kreatív dolgokat készítek,de ha hozzájutok egy jó puzzle-hoz(1000-1500 db-os hoz,többet nem vállalok) akkor kirakom.Megnyugtat,feltölt.

Tavasztól tanfolyamra fogok járni,szombatonként(apa vigyáz a gyerekre).Én nem vagyok egy "mártír" anyuka ,és ezt nem bántásként írom,mindenki más.Van 1-2 ember akire simán rábízom(merem bízni ) a lányom és elmegyek,oda ahova szeretnék.Itt most nem éjszakai dolgokról beszélek,oda most sem és előtte sem jártam/jártunk.Mondjuk ,mozi,1-2 óra bowling.Szerintem mindenkinek kell a kikapcsolódás és,hogy emberek között legyen,hogy ne szürküljenek be,mert csak a gyerkőc a téma.

2009. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!