Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lagziba kell menjünk és pont...

Lagziba kell menjünk és pont 7 hetes lessz a babo és mit mondok érdemes vigyem vagy hadjam ithon mamával?

Figyelt kérdés
.
máj. 26. 05:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kell, hacsak nem a te esküvőd. Nem mindegy, minden messze, anyatejes vagy tápszeres, stb.

Nálunk a húgom ment férjhez, mikor a lányunk 3 hónapos volt, anyós kint tologatta a templom meg a házasságkötő terem előtt. Esküvő után hazavittük, fürdés, szopi, és a sógornőmmel maradt otthon. De autóval 5 percre voltunk...

máj. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném.
máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy neked sem lesz kedved szülés után hèt héttel lagzizni. A babát meg egyértelműen nem vinnèm.
máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
7hetes babának semmi keresnivalója lagziban. Még oltva sincs.
máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Én lagziba nem vinném el. Az pedig, hogy te akarsz-e menni nem tudhatod. Én a világom nem tudtam kb 3 hónapig annyira szarul voltam a szülés után nagyon nehezen épültem fel a császárból és sok komplikáció volt. Nem mentem volna lagzizni. De lehet te jól leszel és akarsz. Szerintem inkább feltételesen ígérj bármit is. Meglátod hogy leszel. Lehet csak a szertartásra mesz lehet arra sem.
máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a legdurvább amit valaha láttam egy esküvőn, amikor az egyik ismerősöm eljött a 2 hetes babájával.


Egyébként az én fiam 10 hetes (2,5hós) volt, amikor esküvőre voltunk hivatalosak az egyik gyerekkori baràtnőmhöz. Csak a vacsoràra mentünk el, kb 8tól 11ig voltunk ott, addig anyukám vigyázott a kisfiamra, fejtem le tejet. De így visszagondolva, ha újra csinálhatnàm, talán el se mentem volna😊

máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Tegnap voltunk pont egy olyan esküvőn ahova 6 hetes babát hoztak és nagyon jól bírta, ha nyugis baba, én simán vinném :)
máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
7 hetes gyereket en biztos nem vinnék lagziba. Sőt, 7 evest se feltétlenül, nekem 10 év a minimum korhatar.
máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Kizárt dolog, minek vinnéd?

Támaszd ki a nagyinál egy helyesírási szótárral a kiságyat aztán kész. Kicsit kapcsolódj ki, és kész.

máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem mennék lagziba, amikor 7 hetes a gyerekem.
máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!