Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy kel szeretn...

Honnan tudom, hogy kel szeretne kelni a babám az éjszakai alvásból?

Figyelt kérdés

Együtt alszunk és hajnali 3-tőle folyamatosan morog, jár a keze-lába, fészkelődik és ha későn reagálok, sírva fakad. Egy ideig várok, aztán felállok vele és ringatom, amitől újra nyugodtan alszik. Viszont reggel 9-kor is ezt csinálja. És nem tudom, hogy kelni akar-e vagy kényelmetlen neki valami.


A szeme végig csukva van. 2 hónapos. 8-tól 9-ig alszik általában.


máj. 26. 09:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom mi az az aktív alvás, ezért szoktam éjjel várni, ha mocorog. Viszont ha nem realálok, akkor felébred egy idő után.
máj. 26. 09:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Enni akkor szeretne, ha nem alszik vissza nyugtatasra, ringatasra sem. Éhes, szomjas baba éber lesz, nem tud máshogy lenyugodni. Ha nyugtatasra visszaalszik, akkor csak kis szeretgetes kell neki.
máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 2 hosan ilyenkor megetettem es azonnal visszaaludt.
máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves, a kérdésre válaszoljatok. Kínálom cicivel is természetesen, de van, hogy utána sem nyugszik meg.
máj. 26. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mondjuk igen, egy 2 hónapos még bőven ehet éjszaka (nyilván nagyobb is, de már nem feltétlen van erre szükségük egy idő után), de vannak babák, aki arra vannak programozva, hogy már elég hamar ataludjak az éjszakák zömét, pl az enyém is ilyen volt mindig :D de ezt minden anyának saját maga kell kitapasztalja, mit bír, és mire van szüksége a gyerekének. 2es voltam
máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a kerdesre válaszoltunk mindketten...
máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt szeretném tudni, hogy honnan tudom, hogy szeretne felkelni az éjszakai alvásból. Tehát mi az a pont, ahol már ne próbálkozzak visszaaltatással.

Arra számítottam, hogy reggel úgy kel majd, hogy kinyitja a szemét és nézelődik, innen tudom, hogy indulhat a nap. De nem ez van.

máj. 26. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 hónaposan még sokat alszik nappal is, szóval nem kell ennyire éles határokat keresned egyelőre.

Igazodjatok egymáshoz, amikor te felkelsz, akkor felkelsz, ő ha még aludna visszaalidhat rajtad vagy a kiságyban stb. Később fog ez jobban kialakulni.

máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam kéthónaposan még szinte egész nap aludt. Ha fölébredt, mindig éhes volt, és szinte mindig belealudt a szoptatásba. Szóval én akkor döntöttem úgy, hogy fel akar kelni, ha a szoptatás végén még ébren volt.
máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor kel, amikor én azt mondom :D


Nekem nem alszik bele a szopiba sajnos, nappal csak magamra kötve tudom altatni, éjjel szerencsére jobb a helyzet. Már volt olyan, hogy éjjel szoptattam, lenézek rá és csak azt látom, hogy vigyorog rám :D Ő simán fent van 1-2 órát az alvások közt, olyankor nézelődik, játszunk vele.

máj. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!