Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óraátállítás miatt, hogy fog...

Óraátállítás miatt, hogy fog alakulni az alvás este és az ébredés reggel? Lesz egy kis zavar pár napig?

Figyelt kérdés

Lányom 6hónaos, este 21:00 alszik, reggel 7:00-7:30 ébred.

Nappal alszik még 3szor.

De. 1,5 óra 15:00 körül 40prc és még 18:00 körül 30perc.

Majd alakul magátol minden vagy kell ilyenkor valamit segiteni a Babáknak?

Gondolok arra, hogy ebéd után húzzam az alvását kb.: 16:00-ig és este menjen hamarabb aludni és a 18:00 órásat hagyjuk ki?

Nálatok, hogy volt vagy lesz?


2010. okt. 30. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsi 14.04 voltam.Elírtam......
2010. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

második válaszoló voltam. nekünk olyan jól jött ki a szombati nap, hogy 8ig kibírta a fürdetést, és szerencsénkre így új idő szerinti reggel 7-ig aludt. tegnap minden ugyanúgy ment tovább, semmi fennakadás nem volt!! az új idő szerint maradtak ugyanazok az időpontok, amik eddig. reggel 7kor kel, 9kor (most is) alszik stb. tök örültem neki! gyakorlatilag észre sem vette, hogy átállítottuk az órákat.


nálatok hogy alakult?

2010. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, szenvedős volt a hétvége, plusz még a foga is durja magát felfelé, ráadásul már majdnem mászik, úgyhogy minden összejött az éjjeli alváshoz, szuper volt :)

A lényeg, vasárnap már 3/4 hatkor duma-duma, hogy hahó felkeltem!

Na, a Férjem bement és szépen vissza dudta altatni, így 3/4 hétkor keltünk.

Vasárnap és hétfőn már csak kettőt aludt nappal, mára már majdnem normalizálódott a helyzet, 1/4 nyolckor kelt és éjjel csak háromszor ébredt meg, kis víz és aludt.

Szóval nekünk nagy menet volt, na majd jön a nyári visszaaállítás, már várjuk, juhhhhéjjjj :)

2010. nov. 2. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!