Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most meghőmérőzzem vagy...

Most meghőmérőzzem vagy hagyjam szenvedni?

Figyelt kérdés

Ma harmadik napja hogy nem kakilt a 20 napos babám. Hétfőn ettem egy banánt, gyanitom azért...

Már masziroztam a pociját, a lábait felnyomtam a pocakjához, adtam neki Mecsek Teát, amibe édeskömény, meg kamilla van, de eddig nincs siker. Pukizni pukizik, de nem kakil, és nagyon sokat sir, szenved. Állandóan tekereg, tegnap délután 1 től hajnali 4 ig fent volt, és nagyon sokat sirt. Cicin elaludt egy negyed órára de amint leraktam, és nem kézbe volt azonnal felébredt.


Mit csináljak? Meghőmérőzzem? De azt is hogy? Segitenétek...?


2010. okt. 30. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés.Krémezd be,és piszkálgasd vele finoman a pici fenekét.Vigyázz,mert el is találhat a kakival.
2010. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy glicerines kupot adnék elősszőr nálunk segitett!

2010. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hőmérő!Picit bekrémezed!Dedugod és egy kicsit elfordítod az egyik irányba!És majd látni fogod,hogy elernyed a kis izom és jön is a produkció!!!! 4 hónapos a lányom és örök gond ez nálunk!Anyatejes!
2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elforditom az egyik irányba?? Ezt hogy érted?? Neki nyomom az egyik oldalának? Vagy hogy?
2010. okt. 30. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Körkörösen kell mozgatni a hőmérőt, ezzel fogod ingerelni a záróizmokat. Nem elforgatni, meg ilyenek.

Körözöl a hőmérő végével és kész.

2010. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Krémezd be a hőmérőt. Nem mélyen bedugod, óramutató járásával megegyezve körzöl benne. Egyszercsak elernyed ès kijön. Persze ugy, hogy hanyatt fekteted a pelenkázón. Ha nem segit, még ma tegyél fel félbevágott glicerin kúpot. Vény nélkül vehető a gyógyszertárban.
2010. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sikerült valami produkálnia? Majd jelezz. Sajnálom szegényt.
2010. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen úgy értettem!Csak egy picit kell jobbra vagy balra mozdítani a lázmérőt és nem kell mozgatni csak tartani!Nekem a gyerekorvos jött le és Ő mutatta meg!
2010. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekünk a laevolac szirup jött be, vagy a házi karamellás tej. Sajnálom szegényt, írj majd mi volt...
2010. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, vagy próbáld még h 1 egész narancs levét lefacsarod és a rosttal együtt megitatod vele-ha nem szereti cukorral
2010. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!