Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most meghőmérőzzem vagy...

Most meghőmérőzzem vagy hagyjam szenvedni?

Figyelt kérdés

Ma harmadik napja hogy nem kakilt a 20 napos babám. Hétfőn ettem egy banánt, gyanitom azért...

Már masziroztam a pociját, a lábait felnyomtam a pocakjához, adtam neki Mecsek Teát, amibe édeskömény, meg kamilla van, de eddig nincs siker. Pukizni pukizik, de nem kakil, és nagyon sokat sir, szenved. Állandóan tekereg, tegnap délután 1 től hajnali 4 ig fent volt, és nagyon sokat sirt. Cicin elaludt egy negyed órára de amint leraktam, és nem kézbe volt azonnal felébredt.


Mit csináljak? Meghőmérőzzem? De azt is hogy? Segitenétek...?


2010. okt. 30. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sztem mindig utolsó legyen a hőmérőzés, nagyon kellemetlen és blokkokat okozhat a babának, hogy ott turkálsz...tudom, h most muszáj 3 nap után, de próbáld minden áron megelőzni, az előttem szólók jó tippeket írtak
2010. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, de a védőnénim szerint a 3 nap nem baj még. Persze azt írod, hogy itt szenved szegény. Esetleg ha te iszol 100%-os baracklevet? Nekem az bevált, bár elismerem, hogy itt várni kell az eredményre.. nem egy gyors módszer. Esetleg sima kamilla tea a picinek?
2010. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerült...Pedig sokáig csináltam...! Hivjuk a védőnénit és majd kijön. Bár már nem látom rajta hogy szenvedne...! Köszönöm a segitséget!!
2010. okt. 31. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!