Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától fürdettéte...

Mennyi idős korától fürdettétek már nagykádban a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6hónapos volt kb a babám,mikor elöször ott fürdött,nagyon tetszett neki,és most is imád pancsolni,most h ilyen höség van,még napközben is csinálunk egy kis hüsi pancsit!:)
2010. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

3 hetes korától apával fürdik a baba!

Ha nincs itthon, akkor beteszem a kádba 10cm-es vízbe, és lubickol egyedül! Én meg ülök a kád szélén!

2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már tud egyedül és biztonságosan ülni!
2010. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fél éves korától vagy velem vagy a férjemmel. Ha egyedül akkor a nagykádba beteszem a kiskádat és abban fürdik.
2010. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez gáz volt. Akárhányszor beletettem, üvöltött. Még akkor is, amikor együtt fürödtünk. Úgyhogy eléggé sokáig halasztottam. Végül 10 hónapos korában azt mondtam, hogy ez már nevetséges. 2 részletben fért csak bele a kiskádba!

2 este sírt, aztán meg nagyon élvezte, olyan hancúrt levágott, hogy még videóra is felvettük. 1 hónapig a hajmosás sem volt gond, mert úgyis összevizezte magának. Sajnos ez az időszak már elmúlt, most már nagy hiszti van hajmosáskor.

2010. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fél évesen cseréltünk nagy kádra.

Zökkenőmentesen zajlott, azóta is imád fürdeni.

2010. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 évesen költözött a nagy kádba az esti fürdés, bár a babám már előbb is bírta volna, de nekem nem lett volna túl kényelmes olyan mélyre hajolni, és amúgy is kényelmesen elfért a kiskádban (pici baba, hosszú kád:) ). A kiskádban és a nagykádban is imád pancsizni azóta is, semmi negatív reakció nem volt.
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok híve a gyerekkel együtt fürdésnek, nem egészséges. Mi 6 hónaposan (amikor tudott ülni) tettük a nagy kádba de egyedül.
2010. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól, mert akkora vízicsibe, hogy úszott a szoba minden este, és folyton lerúgta a fürdetőt a kád széléről! Azóta ha apa is itthon van, akkor velem fürdik, ha nincs, akkor a kád aljába engedek annyi vizet, h a fülét mmég ne lepje el, teszek bele egy textilpelust és úgy fektetem bele, mert még nem ül meg. Én a kád mellé térdelek egy a kertből behozott jó vastag ülőpárnára, így bírja a térdem a dolgot, nem kell hajolnom míg kilubickolja magát! Nagyon-nagyon szereti, sikítozik meg kalimpál közben! Most 5,5 hónapos és kisfiú.
2010. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kislányom 8 hónapos, eddig még kiskádban fürdettük, de úgy érzem, megérett a nagykádas fürdetésre.
2010. júl. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!