Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonló cipőben valaki? Mit...

Hasonló cipőben valaki? Mit tapasztaltatok? Fog probléma.

Figyelt kérdés
1 éves kislányomnak most jött fent a foga, már a hegye szépen kint is volt, de tegnap előtt elesett, és eltűnt onnan a fogacska, kis mélyedés maradt. Voltunk fogorvosnál, szerinte semmi probléma, csak visszanyomódott, idővel újra ki fog nőni. De engem mégis idegesít, hogy egészséges lesz-e az a fog, nem fog-e csúnyán nőni. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2011. máj. 5. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ezen fölösleges aggódnod, mert a fogorvos nyilván érti a dolgát, másrészt a tejfog úgyis kiesik hamar, a végleges fogak meg gyönyörűen beállíthatók később fogszabályzóval, ha nemtalán mégis csámpásak, nincs min aggódni.
2011. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltelt majdnem 1 hónap, de a foga azóta se jön. Ha majd kijön nem lesz szerintetek ferde, vagy valami? Nagyon idegesít.
2011. máj. 30. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a keresztfiam, mondjuk 3 évesen , elesett, és beütötte a fogát, és most már szürke neki, voltak dokinál, de azt mondta a doki, hogy be fog szürkülni , de az igazi fognak ettől semmi baja nem elsz. És nem rossz a fog semmi, csak szürke. Nem ugyanaz a szitu, de ha nem vagy nyugodt akkor fogorvoshoz menjetek el, egy másikhoz, hátha többet tud mondani.Vagy ha valami bibit lát, akkor max megröntgenezi, és akkor kiderül mi van. De lehet, hogy csak most lassan nő, nekem a fiamnak a felső foga 8 hósan törte át az ínyét, most 13 hónapos, és 3/4 van kint. nagyon lassan nő neki , nálatok is lehet ez is.
2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy ugyanígy egy babának kiesett a foga!!! egy eséstől, fogorvos visszatette neki, egy darabig pépeset ehetett csak, és visszagyógyult a fogacska. Szerintem ha ilyen van, akkor nálatok is minden ok lesz. Ne aggódj!
2011. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak első perctől kezdve csámpásan nőttek a fogai.És az első fogából egy darab letört már.Most két éves a fiam,már kétszer is látta fogorvos de mondták,hogy nem tudnak vele semmit csinálni.Ettől a csontfogai szépek lesznek.

Nekünk meg pont fordítva voltak a dolgok.Nagyon durván beütötte a fiam 1 éves kora körül az ínyét ömlött belőle a vér,mentő kórház,ott röntgen stb.Azt mondták nem sérültek a fogak az ínybe.És összevarrni se kellett az ínyét.

Másnap reggelre kibújt ott a foga ahol megütötte.


A rokon kislány is leesett és nagyon csúnyán megütötte a fogait és teljesen bedőltek neki a fogai,szerencsére neki se lett nagy baj,pár hét alatt szépen visszaálltak a helyükre a fogacskái.

Ne aggódj nem lesz semmi gond a kislányod fogaival.

2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!