Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az óraátállítás következménye,...

Az óraátállítás következménye, hogy fél6kor kelünk. Hogy lehet a gyereket is "átállítani"? 6 hónapos

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
mi is pont ettől szenvedünk:)mi sis 6 hósak vagyunk, én ugy gondoltam minden nap 10 perccel késöbb fürdetem igy késöbb is alszik el,na de ő nem igy gondolta.....:)
2010. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő az új szerint fekszik,de a régi szerint kel :)
2010. nov. 2. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az én fiam 16 hónapos és úgyanúgy egy órával hamarabb kel fel -mint a Te babód- pedig este ugyanakkor fektetem. Majdcsak hozzászoknak.... :)

Aztán nyáron meg vissza :)

Ez soxor nekünk, felnőtteknek is gondot jelent, nemhogy egy ilyen apróságnak.....

2010. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár nap, és át fog állni. Van akinek hamarabb megy (kislányomnak eddig mindig 1 napba telt), van akinek kell pár nap. Nyugi, türelem, át fog állni Ő is, mint az óra. :-)
2010. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ma 5-kor keltünk.:( Este próbálom mindig picit tolni a fürdést. előbb-utóbb beáll majd.
2010. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld a reggeli ébredést, etetést fokozatosan későbbre tolni. Nekem pár nap alatt sikerült elérni, hogy a megszokott időben, 7-kor keljen (3 hónapos baba).
2010. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2 hónapos babám hajnali fél kettőkor felkel szopizni,és nem alszik vissza csak fél 5 körül.A 17 hónaposom meg 5 kor kel...szivás:-(( Utálom ezt a hülye óraállitgatást.
2010. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ezen már én is agyaltam. 4 hós a kicsi és most 6-kor kel. Eddig jó volt mert hétkor kelt, amikor a két nagyobbat is keltettem a suliba, igy én is picit tovább aludhattam. Már próbáltam később fürdetni, etetni, akkor is korábban kel.
2010. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik akkor én szerencsés vagyok, lányomnak meg sem kottyant. Ő 8-kor kel. De ha felébred 7-kor, akkor gyorsan cici és visszaalszik, végül pontban 8-kor kel. Ha 6-kor ébred, akkor is ugyanez. Mindig visszaalszik. Nem kapcsolok nagyvillanyt, redőny le van húzva. Próbáld meg hogy visszateszed még, hátha alszik tovább.
2010. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megeteted kicsit korábban reggel, és visszaaltatod.
2010. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!