Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezeljem 10 hónapos...

Hogy kezeljem 10 hónapos kisfiam "hisztijét"?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem engedek neki,rögtön sikít,sír,csapkod.Pár napja beleharapott a karomba,mert nem engedtem h belenyúljon a tányérba?!Néha már azon agyalok hogy nincs minden rendben az idegeivel:(
2010. nov. 2. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért de én is ez miatt vagyok tiszta ideg!

Bár az én kisfiam 15 hónapos épp az előbb vágtam szájon...:-(( nem direkt, hanem olyan hisztit levágott mert nem akart bejönni a kertből és már csurom sár meg víz volt felvettem mert levágta magát a földre erre beleharapott a kezembe de nagyon fájt! Önkéntelenül is odasuhintottam,soha nem csináltam ilyet úgy bánom! Persze nem nagyon de úgy megbántam! Mi a csudát csinálja vele? Persze ettől nem lett jobb...sőt...olyan hisztibe kezdett, hogy lilára ordította a fejét. Aztán jött a sáros ruhák levetése,peluscsere...olaj a tűzre..kész vagyok! Már én is azon töröm a fejem, hogy biztos nagyon útál! :-(

2010. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia akkor neked sincs valami jó napod:(Kár hogy senki nem ír valami okosat hogy hogy lehetne kezelni ezt a dolgot.Én is próbálok higgadt maradni 100-szor elmondani egy dolgot,de mintha a falnak beszélnék!
2010. nov. 2. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 10 hónapos.Amikor hisztizni kezd berakom a kiságyba és kimegyek a szobából.5-6 perc múlva visszamegyek.Ha tovább fojtatja a hisztit megint kimegyek.Kb 2* szoktuk ezt eljátszani utána abbahagyja.Akkor újra kijöhet a kiságyból és játszunk tovább:)
2010. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Szinten sorstars vagyok :(

8.5 honapos kislannyal.

Anyukam mondta, hogy ugyan ezt csinaltam en is kiskoromban.

Az egyetlen megoldas az volt ha levegonek nezett.Atlepett felettem amikor hisztiztem a foldon.Nem hallotta meg ha uvoltottem stb

Mi most ezzel probalkozunk.Elmondom Neki sokszor, hogy miert nem lehet, de ha akkor is uvolt akkor leteszem es nem foglalkozom Vele amig hisztizik.

Max 5 perc es elcsendesedik.

2010. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Dettó. Én a kezére is rávágok ha nagyon rosszat csinál.NA nem mintha meghatná!Hiába mondjuk el ezerszer Nem szabad akkor is azért is! Ha szép szóval magyarázok akkor is csinálja! Erre mit mondanak az okosok??? Mert ez a válasz ált.h magyarázzam el szépen..Vicc...

Ma már azt csináltam h semmiért nem szóltam csak szépen szinte játszva viccesen.De neki így sem jó:(.Semmi nem jó.Baromi sokat foglalkozok vele pedig!!!Közösen csinálunk dolgokat is! Még is eljátsza ugyan azt amit esetleg 2 nappal ezelőtt amit Nem lehet!És nagyon mérges voltam rá.Újra és újra megcsinálja!..:(

2010. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ha neked 10 hónaposan 100-szor elmondtak valamit te megértetted?

Még szerintem elég pici!

Nekem 4 gyerekem van a legkisebb 11 hónapos,de ráhagyom ha cirkuszol így hamar befejezi.

2010. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!kislányom 10 és fél hónapos és ő is hisztizik eleget.A harapdálás is ismerős.Általában akkor hisztizik amikor beteszem a kiságyába.Egyébként semmit nem lehetne tőle csinálni.Akkor van egy pár perc(2-3)hiszti.Aztán elmúlik mert rájön,hogy nem figyelek rá.Sokat játszunk amikor elvégeztem a napi dolgokat.
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat.Nekem csak az a problémám azzal hogy hagyom egy kicsit sírni hogy sokáig nem lehet,mert szívzöreje van(pici luk van a szívén)és nem akarom h baja legyen a sírástól.Persze azért nem kapom fel minden sírásnál,csak nem tudom hogy hathatnék rá máshogy?
2010. nov. 3. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] Én ezt találtam többek között a neten ami talán egy picit segíthet.
2010. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!