Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele? Mit csináljak?...

Mi lehet vele? Mit csináljak? Éjszaka keservesen sír! Help!

Figyelt kérdés
19 hós kislányom,egy kiegyensúlyozott,látszólag boldog baba volt.eddig.újabban kb ugyanabban az időben kb fél 1 körül felsír éjszaka.van hogy elég hogy visszateszem a cumit,de van mostmár elég gyakran hogy ki kell vennem keservesen sír semmiképp nem nyugtatható,én arra gondoltam hogy anyósom tehet róla.A következő történt:hétfőn elmentünk és ő fogta kivitte hintáztatni akarta,a lány keservesen sírt és nem hozta vissza rázogatta(így akarta nyugtatni) és küsztette(erőszakoskodott hogy hintázzon).férjemnek mondtam menjen gyorsan ki utánuk(azért nem én mentem mert nem vagyunk olyan viszonyban hogy én mondjak neki ilyet)és hozzák be,vagy legalábbis legyen kint velük.tudom mostmár hibáztam ki kellett volna mennem és erélyesen szólni hogy adja oda a lányomat,de neki nem lehet mondani meg elég akaratos és sosem úgy csinálja ahogy kérjük(ez mindenre vonatkozik pl mondtam a lányomnak gyere elpakolunk(anyósnál)erre nem kell majd ő elpakol,mindezt affektálva.csakhogy mi úgy szoktatjuk hogy együtt pakolunk vele és ő segít is, élvezi hogy segíthet).a kislányt nem látogatja,mi megyünk de elég ritkán így persze hogy nincs el vele és egyébként is nagyon anyás és kell neki kis idő hogy idegen helyen oldódjon(szüleimnél is kell neki idő,de ők látogatnak minket és ha sír nem erőszakoskodnak hanem odaadják nekem vagy a férjemnek)mellesleg ők messzebb laknak.aztán végül bejöttek(hogy folytassam) de addigra már gondolom meghagyta a lelkében a mély nyomot ez a történés.utána az ölemben megnyugodott de már senkihez nem akart odamenni.azóta van ez a felsírás,azt gondolom rosszat álmodik és ezzel a történéssel van összefüggésben.ma fél órát egyhuzamban sírt,általában mindent meg lehet csinálni(házimunka)mellette,lelkesen segít is,de azóta csak azt akarja hogy felvegyem még kint is.foga nem jön,betegnek nem beteg,rendesen eszik iszik és mivel azóta eltelt pár nap már nappal is rendesen elalszik,de tegnap sírva ébredt,remélem ma már nem úgy fog.éjszakát eddig többé kevésbé átaludta,de most így nem.
2010. nov. 4. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hááát, megértelek. Nálunk orvosi beavatkozás volt többször is, én is arra jutottam hogy azzal álmodik néha, mert annyira sír....

Reméljük hogy elfelejtik egyszer.

2010. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, lehet ettől simán. szegényke. :(

ne aggódj, majd kinövi, de az anyósod ehy tapló! legyél vele erélyesebb ezentúl!

2010. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy közvetve ez lehet az oka. Ahogy leírtad, hogy azóta csak azért sír hogy felvegyed, szerintem ez amiatt van, hogy szeparációs szorongása lett. Mikor az anyósod nem engedte ki a hintából biztos azt hitte a kislányod, hogy el akart szakítani tőled, ezért ragaszkodik most jobban hozzád, és ezért sír fel az éjszaka közepén téged keresve. Fél hogy megint megtörténik, hogy egyedül hagyod.

Az én lányom már egy ideje ugyanezt csinálja, hogy úgy 1 óra tájban felsír és a szitu ugyanez. Van amikor a cumival visszaalszik, van amikor éktelen sírásba kezd. Őt nem érte semmilyen hasonló trauma, de ő napközben is nagyon anyás, ha eltűnök előle egyből sírva keres. Én biztos vagyok benne hogy nálunk a szep. szorongás tehet róla.

Most valószínűleg anyósod megerősítette a kislányodban is ezt az érzést, reméljük, hogy nem tart nálatok sokáig.

2010. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!