Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szuletese utan parotok...

Baba szuletese utan parotok otthon ulosebb vagy meg jobban eljar haverozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 04:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtte sem járt el haverozni. Mindig együtt mentünk barátokhoz,vagy bárhova.
2011. szept. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Megy is meg nem is!:) Sokat van otthon, de eljár ugyanúgy focizni, néha inni egy sört! Semmi kifogásom ellene. Ha ő vigyáz a picire,akkor én is el tudok szaladni ide-oda. Azért mert gyerekünk lett, még kimozdulunk a házból!
2011. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtte se volt az a bulizós fajta, 31 évesen már kissé lenyugodott.Ő szeret itthon lenni, de ha van egy céges buli, vagy elhívják a kollégák, haverok egy sörre, elmegy.Én egyszer voltam lánybúcsún és egyszer esküvőn, most egy éves a lányunk.De vásárolni, ügyeket intézni én is megyek mindig, ha a férjem vigyáz rá.
2011. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem változott. De imádja a lányát és legbelül szerintem itthon ülősebb lett.
2011. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit itthon ülősebb lett. Most is úgy kellett elzavarnom biciklizni. Az a hobbija, de mióta a lányunk megszületett (7 hónapja), egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vette elő a bringát. Imádja a kislányunkat, nagyon szeret vele lenni. :)

Haverokkal előtte sem igazán járt el, szóval most sem. Ha megyünk barátokhoz, oda együtt szoktunk menni. Leginkább babás barátokhoz.

2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt nagy eljárós, de mióta gyerek van, még annyit se megy el, mint előtte!
2011. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Disi ***** válasza:
Mi sem vagyunk bulizósak, de nyáron elég sokat eljártunk bográcsozni, sütögetni. Mióta megszületett picúr, azóta én nem tudok annyi ideig maradni, mert még nem díjazza egész délután a tömeget maga körül és a hangzavart. Ilyenkor én eljövök vele, apa maradhat ha van kedve. Van egy fix dolog náluk a péntek este, akkor van apák napja. Elég összetartó a baráti társaságuk (gyerekkori barátok), előtte is hetente összejártak, és ezt a napot nézték ki maguknak egy pohár sörre vagy borra. Csak most már sűrűbben beszélgetnek a gyermekneveléssel kapcsolatos dolgokról :)))) Majdnem mindegyiknek van kisebb-nagyobb gyerkőce. Én is beszélgetek a feleségeikkel, csak napközben. Ha mégis úgy érzem, hogy jobb lenne ha maradna, akkor szólok nki és nem megy. Ettől függetlenül imádja a lányát és sokat foglalkozik vele.
2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
reggeltől estig dolgozott előtte is, és most is. Igyekszik fürdetésre hazaérni, néha sikerül... ennyi a változás. Bár látná néha a haverjait, én örülnék a legjobban!
2011. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyerkőcök előtt eljárt szerepjátékozni. A kicsik születése óta azonban eléggé itthon ülős lett, úgy kell rávennem, hogy néha menjen el, ha hívja a régi társaság.
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem megy sehova nélkülem, ha én nem tudok menni a kicsi miatt, akkor ő sem megy, nem tudom rábeszélni. Vidéken dolgozik, csak hétvégente jár haza, olyankor velünk akar lenni.
2011. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!