Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden egykorú ismerősünk már...

Minden egykorú ismerősünk már mászik és felállt! Mi meg csak kuszunk! Hogy segítsem? Mit tegyek? Nagyon meg vagyok ijedve nehogy baja legyen! 8 hónapos mulott

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 07:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két ygrekem 7,5 hónaoposan mászott és 11 hónaposa indult el.

De a fiam csak 8 hónaposan ált fel, a lányom meg 6 hónapos 1 hetesen.

A fiam csak 7,5 hónaposan ült fel, lányom meg 6.


Mind a kettő teljesen rendjén volt, nincs 2 egyforma baba.

2010. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

voltak meglepő válaszok.


fiam 5 hónaposan beforogta a szobát majd kúszott, pont 6 hónaposan felült és elkezdett szabályosan mászni. 7 hónaposan felállt, most 11 hónapos és próbál kapaszkodás nélkül lépkedni.



mikor kérdezik és mondom, sokan úgy néznek rám mint ha ufóm lenne pedig normális ez is, az is! Te babád majd másban lesz jó, lehet pár hónap múlva csacsogni fog míg az ügyesebben mászó, felálló babák majd 3 évesen szólalnak meg ;)

2010. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

15:02-es vagyok

kedves kérdező:

Jobb ha hozzászoksz, hogy mindig lesznek olyan babák/később gyerekek, akik vaamiben jobbak/gyoesabbak/ügyesebbek mint a tied, másban meg tied lesz jobb/gyorsabb/ügyesebb.

Nincs tökéletes gyrek.

AZ én fiam negyedikes, jó matekból és term. ismeretből, de ne igazán jó a helyesírása, ergo, van aki valamiben jobb nála, van, aki meg rossazbb.

A kicsi-20hónapos-elég önálló és egyre többet beszél, de pl a biliről még hallani sem akar, éjjel többször feébred..

Ha mindig csak olyen dolgokon fogsz agyalni, hogy a másé miben jobb, akkor bedilizel, mire leérettségizik:-))))

2010. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs lemaradva a babad!!!

Az en kisfiam 5,5 honaposan kezdett forogni. 7 honaposan ullt fel. 8 honaposan kuszott,9 honaposan kezdett maszni es ra 1 hetre kapaszkodva felallt es 13 honaposan kezdett el jarni.

Ma mar 16 honapos es szalad. Teljesen egezseges pedig en is mindig azt hittem,hogy le van maradva.

2010. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 10hónapos korunkig csak kúsztunk. Aztán nyaralás alatt kiraktuk a fűbe és elkezdett mászni. Rá egy hónapra kapaszkodva ment. Most 13hónapos és egyedül szalad. Nálunk az volt a gond, hogy parketta van a lakásban és kemény volt neki és csúszott. Aztán vettem neki egy magasszárú bőr szandit, 2nap múlva ment:)
2010. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!