Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kérdésem van: Meddig...

Két kérdésem van: Meddig használtátoka légzésfigyelőt? A másik: volt-e aki nem hipoalergén tápszert adott 2 hónaposának?

Figyelt kérdés

A tápszertől tejsömörje lett.A doki krémet írt rá, de nem múlik.Nem tudom nem tápszert kéne váltani?De a hipoalergéneset nem eszi meg!

A légzésfigyelőt meg nem használjuk, már egy ideje, mert feleslegesen becsipogozz többször, pedig semmi nem volt!Így kikapcsoltam.Pedig nem a legérzékenyebber van állítva.


2010. nov. 6. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hónaps koráig fogom használni a légzésfigyelőt.Azért addig mert akkor születik meg a tesom babaája így odadajuk nekik.Eddig nekünk nem riasztott tévesen,meg szerencsére amúgy se.:)
2010. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi eleve nem HA-t adunk neki. Nincs tejem így csak tápszeres, és azt mondták a korházban csak akor adjuk HA-t ha mi alergiásak vagyunk. Amúgy felesleges.

Hogy ízben más lenne nem hinném, ezeknek mind egyforma íze lehet. Viszont ha eddig anyatejes volt és még soha nem vetet tápszert lehet hogy azért nem ezsi meg mert a tápszer nem olyan édes mint az anyatej.


Légzésfigyelö. mi használjuk minimu m 3 hónapos koráig.

nálunk is sokszor csipogott és rendesen be is riasztott de ez normális. a babák légzése 20 másodpercre sokszor kihagynak, párszor szerintem nem volt fals, tényleg nem vett levegöt, de ahogy becsipogott már lélegzett is. ezt onnan láttam hogy mély levegöt vett. az egészséges gyerekeknél amikor kimarad a lßegzés a teste egy riasztást ad le és ezért egy mély lélegzetet vesz.

mi használjuk minimum féléves koráig.


de ezt mindenki maga dönti el hogy használja vagy sem.

a lényeg hogy éjszakára az ágya üres legyen, semmilyen játék takaró semmi ne legyen benne, a szoba 21-22 foknál ne legyen melegebb ha lehet 19 fokos legyen. és ne dohányozzanak a lakásban.

2010. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 2. fiam az elejétől fogva AR tápszert kap, ami nem hipoallergén. Semmi baja.


A légzésfigyelőt még a 2.5 éves alatt is használom, mert így tudom, mikor szökik ki az ágyából:)

2010. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos koráig használtuk a légzésfigyelőt, azóta csak a bébiőr részét (kertes házban lakunk).

1,5 hónapos koráig kapott HA tápszert, utána nem volt hajlandó megenni, úgyhogy váltottunk simára.

2010. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kipattogott a tápszertől, lehet visszaállunk a ha-fajtára.

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 6. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Légzésfigyelőt 10 hós koráig használtunk, utána felállt, és vigyorogva kihúzta a zsinórt, többször tévesen riasztott emiatt.

Mi Milupa Pepti 1-el kezdtük (ez nem tejalapú, abszolút hipoallergén), akkor álltunk át a sima tápira, amikor 7 hósan evett már glutént is.

2010. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!