Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes hozzataplalt babanak...

Anyatejes hozzataplalt babanak kell inni valami mast az anyatejen kivul?

Figyelt kérdés
7 honapos a kisfiam, mar eszeget rendesen, de azert meg mindig a tej teszi ki a fotaplalekot (csak 1 etkezest valltottunk ki). Nem akar inni semmit. Adok neki melle vizet, de nemigazan akarja meginni, csak par kortyot iszik belole. Eleg ez neki?
2009. jún. 18. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szomjas lenne, többet inna. Mèg a tejed neki a folyadék. De azèrt nyugodtan kinàlgatsd ebben a melegben.
2009. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljmeg sima babateát vagy gyerekteát adni neki ízesítésnélkül. Az én fiam se nagyon issza a vizet, viszont a sima teából ilyen melegben 5decilt is megiszik naponta. 6hós.
2009. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 8 hónapos, 5X szopik és eszik rendesen mellette, mi még nem váltottunk ki egy étkezést se, de adok neki mellette inni. Főleg ebben a nagy melegben, szerintem a napi 4-5 cicizés nem elég folyadéknak! Nálunk dettó, a vizet nem issza meg vagy csak egy-két kortyot, így babateát adok neki, amit nagyon szeret, az a Hipp-nek a málna-csipkebogyós és a Milupának az őszibarackos csecsemőteája. A granulátumot te szórod bele, úgyhogy tudsz ügyeskedni, hogy ne legyen túl édes, de mégse ízetlen vízízű legen :) Szerintem próbálj mást a víz mellett, nálunk is az volt, hogy a vizet nem itta, de amint teát adtam, megivott 50-70 ml-t is egyszerre egy séta alkalmával amikor meleg volt és izzadt ő is a babakocsiban!
2009. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is csak párkortyot iszik.
2009. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!