Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatót vegyek 4 hónapos...

Milyen itatót vegyek 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Este kap pótlást,és eddig cumisüvegből adtam neki,de tudom,hogy ebből probléma lehet a szopcsinál.Ezért szeretném elhagyni a cumisüveget és valamilyen itatót venni.De milyet???(pohárból nem iszik)Légyszi írjátok a márkát is...
2010. nov. 7. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


Nekünk ilyen van, igaz ez 6 hó-tól jó. Eleinte furcsa volt neki, nem akart inni belőle. Most már megszokta, és nagyon szereti. Garantáltan nem csöpög, még ha fejre állítod akkor sem:)


Ez való 4 hónapos kortól:


[link]

2010. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig elfogadta a cicit ès a cumisüveget, akkor nincs gond, látod cicizik mellette!

Az hogy cumisüveg, vagy itatópohár ugyan az! Ha a cumisüveg mellett nem szopizik akkor itatópohár mellett sem fog!

Aventes 2 vagy 3- as cumival add a tápszert! Hidd el, fog utánna szopizni, mert nagyon nehéz szívni azokat a cumikat, nem kényelmesedik el!

Próbáldki, én nem tudnám kiszívni mindd:D

avent itatópoharunk volt, nem szerettem, nagyon levegősen jön belőle az innivaló! Ez ugye az átszoktatás pohárra, mert nem cumi alakú hanem mint a pohárból is egyenes az a rész amit bekap a baba!

4 hónaposnak olyan pici a szája, nem is tudom hogy inna belőle!

2010. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat!Igazad van Kedves második!Már több hete kapja a pótlást és ugyanúgy szopcsizik mint előtte!Akkor ezek szerint már nem lesz gond?Avent 2-es cumiból kapja a tápszert!Ha sinlacot adok neki,akkor meg ebből a variálható fejből adom,amit forgatni kell I,II,III erőségre!Mert ugye a Sinlac sűrűbb és a 2-es fejen nem jön át!Kanálból meg nem szereti!Pedig tud kanállal enni,mert almát ,barackot azzal eszi:)!
2010. nov. 7. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt használom neki 4hós korától:

[link]

2010. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem utasította el a cicit, már nem is fogja, adhatod cumisüvegből!

Hát ha kanállal kéne vele megitatnom 120-150-180 mili tápszert, azthiszem megőszülnék mire beksnalazza!:D

na meg a kanalazás itatópoharazás közben rengeteg levegőt nyel attól hasfájás is lehet! Vagy némelyik itatópohárból folyik az ital, mintha kulacsból inna, nem kell szívnia, nem bírja nyelni annyi folyik neki, és azzal hamarabb leszokik a ciciről mert dől a tej nem kell szívni mrgdolgoznia érte!

2010. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!