Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 4hós, egy nap ötször...

Babám 4hós, egy nap ötször szopizik, de a reggeli első szopi időpontja változó, volt már hogy 6kor kelt, négykor, ma fél4kor?

Figyelt kérdés
Viszont az ezt köbető szopik időpontját betartja,szinte percre pontosan,függetlenül attól,hogy hajnalba mikor kel, a következő szopi fél10kor van.De akkor a hajnali időpont miért ingadozik?össze-vissza kel akkor,miért?
2010. nov. 7. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
erre választ nem tudok neked adni,csak leírnám az én kislányom 8.5 hónapos,éjjel 2 körül felébred kér inni,aztán 5 körül megint,akkor kéri a tápszert,ezek az ébredések olyan + - fél óra differencia azért van mindig,aztán olyan 1 hónapja már össze vissza ébred.van hogy négykor,fél négykor,ötkor,de a reggeli evés az mindig 9 óra körül van,bár ő azért nem percre pontosan.
2010. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te mindig percre pontosan mindig úgyanakkor kelsz? Szerintem nem. A babák se gépek. Az én lányom is összevissza kel, ehhez igazodom, ehhez igazodik a napirendünk. Sokszor fogja még megváltoztatni az alvási szokásait is. Az én lányom 3 hónaposan átaludta az északát. Most 8 hós és örülök, ha csak kétszer kel fel enni egy északa.
2010. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám most 4 hónapos 2 hónaposan átaludta az éjszakát azóta is este 8 körül alszik el és reggel 4-5 óra között kel aztán vissza alszik 9-ig de van hogy 10-ig is ez változó.Attól függ a reggeli ébredés hogy előző estére mennyire fáradt el.
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!