Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán el kellene hagynom a...

Talán el kellene hagynom a reggeli első evést?

Figyelt kérdés

Eddig így etettem a kislányom :

Az étkezések a következők voltak eddig:

-reggel 1/2 6 - 6 óra tápszer 110 ml

-de. 1/2 10-10 tápszer 130 ml

-13.30 körül főzelék + husi

-16.30-17 körül gyümi babapiskótával, vagy Sinlaccal

-este 20 óra tejpép 150ml


Kb. 2-3 napja a reggeli első evésnél a tápszerből megeszik kb.50 ml, és úgy csinál mint aki dugig van.alig bírom megetetni vele a többbit. Ma reggel fejet cseréltem a cumisüvegén ezért bírtuk megenni. ( a régebbi tejpépes cumit tettem az üvegre, azon nagyobb volt a lyuk ).De a következő fél 10-10-es evésnél is ezt csinálja. eddig nem volt ilyen gond. Szerintetek mi lehet? Hasonló cipőben járt már valaki?


2010. ápr. 28. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szia a nővérem volt így, neki azt tanácsoltam hgoy akkor etese meg a kislányát amikor éhesne tartas ilyen szigorúan az előírásokat mert nem kell azt sem betarani hgoy mennyit kell neki enni meg a pontos időhöz sem kell ragaszkodni, ha éhes adj aneki enni ha nem akor meg ne erőltesd


őnekik bevált



(3 kislány anyukája vagyok)

2010. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy csak az étvágya csökkent egy időre. Nekünk volt ilyen 2 hét hogy alig akart enne(nekünk is így néz ki a napirendünk:-)) aztán visszajött az étvágya:-)

Nem mindíg ugyanolyan az igényük. Ez attól is függ milyen fejlődési szakaszban vannak éppen:-)

2010. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, és úgy gondoltam, hogy akkor elhagyjuk a reggeli kaját. 3 nap után akkora balhét rendezett, hogy az nem volt gyenge. Egész nap hisztis volt, folyton csak evett volna, de már nem bírt többet, úgyhogy utána szépen visszatértünk az addigi napirendhez.

Ha keveset is eszik, de eszik. Rábízom, hogy mennyit. Ha 100, akkor 100, ha több, akkor több.

Nyugi, teljesen természetes, hogy ingadozik a mennyiség. Mi sem eszünk minden nap minden órában ugyanannyit. B.

2010. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
told egy kicsit az első etetést hadd játszon mikor felkel majd kínáld.ha nem kell neki még akkor sem hagyd.Az én fiam is detto ezt csinálja.nekem eddig bejött ez a módszer.
2010. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.A fejlődési szakszunkról annyit, hogy koraszülött, 7 héttel jött hamarabb, és mi még csak kúszunk, néha-néha négykézlábra emelkedik és előre hátra hintázik. Bár ezeket a mozgásokat nagyon gyűri, nagyon kifárad. A deles, délutáni és esti evéssel nincs baj, csak ezzel a kettő reggelivel.:(
2010. ápr. 28. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!