Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam most 6 hónapos múlt. Kb....

Fiam most 6 hónapos múlt. Kb. három hete minden éjszaka felkel, sírdogál, vissza kell a cumit dugni, tovább alszik, egy óra múlva megint felkel, aztán bömböl, pici tea, megint alszik. Normális ez? Eddig átaludta az éjszakát. Lehet hogy a foga?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:32
 1/3 anonim válasza:

Szia! Fiam már 7,5 hónapos,1 hónappal korábban jött, így vehetem 6,5 hósnak is, és nálunk is hasonló a helyzet. Vannak napok, mikor csak büfi miatt sír fel, de van mikor többször és keresem az okát mi történt. Lehet rosszat álmodott, lehet a foga, nálunk esetleg még szokott lenni, hogy pukizás, hascsikarás is felébreszti, vagy keveset evett, mert fáradt volt és éhes. Nálunk még nem jön a foga, de az is bizsereghet neki, hiszen az ínye alatt azért dolgozik a fog.

A gyerekek folyamatosan változnak. Testvéreméknél a kislány 7,5 hós, és sokáig felébredt éjjel 1-2 alkalommal, mára meg 12 órát alszik, előtte tejpépet eszik. Ha nappal nem aludt, alszik 12 órát is ébredés nélkül, egyébként csak 9-10 órát alszik.

Függ szerintem mennyit aludt napközben, mennyire fáradt ki, eleget evett-e, eleget ivott-e, és még sok tényezőtől. Mivel nem tudom eszik-e már mást is anyatejen kívül, vagy mennyit, csak a saját tapasztalatom tudtam leírni. Remélem segítettem ezzel is.

2010. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém ebben a korban kezdett újra ébredni éjjel: a foga volt az oka.
2010. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk ez van 3 hós kora óta (addig meg ugye szopott) most 9 hós.... a doki szerint a foga... folyamatosan jönnek :(
2010. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!