Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pánikbeteg anyukák hogy...

Pánikbeteg anyukák hogy látjátok el a babát?

Figyelt kérdés
Mit csináltok, ha rátok tör a roham, mennyi ideig tart, és mi váltja ki, stb.
2010. nov. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Mitől pánikolsz?
2010. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem allergia váltja ki.

Ha sikerül elkerüljem az allergéneket,akkor nincs pánikrohamom.

A mosóporra vagyok allergiás,és a déli gyümölcsre,(nem magára a gyümire,hanem a tartósítószerre,ami kémiailag hasonló vegyület a mosópórhoz.

Allergológus megviszgált és ezeket ki is lehetett mutatni.

Leginkább a benzol származékok váltják ki(Na-benzoát stb,tiabendazol..)

Almaecetet szagolok és bedörzsölöm a nyakamat,arcomat ecetes vattával,segíti az agyi vérellátást.

Pánikrohamnál ez csökken.Olyankor a kicsit a kiságyba teszem,h ne legyen baja,vagy az apja kezébe,vagy a növérkéjére bízom.13 éves.

2010. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évekig pánikbeteg voltam de amióta megszültem nincs pánikroham, sőt már terhesen sem volt. Nekem halálfélelem volt és néha olyan erősen tört rám, hogy egy roham lett a vége, borzasztó volt, de most nincs , néha beférkőzik még az agyamba de már ki tudom zárni úgy, hogy ne hatalmasodjon el a rossz érzés, nekem jót tett a szülés. 10 hónapos a babám.
2010. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második!


És Nálad miben nyilvánul meg a roham?

2010. nov. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!