Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák pánikbeteg lettem?...

Anyukák pánikbeteg lettem? 3,5 hós a kiscsajom, azóta sehol nem voltam.

Figyelt kérdés

Ma vagy holnap elmennék a közeli turiba,kellene pár rugi és itt vannak új és használt cuccok is.

De nagyon félek,hogy elkapok vmi nyavaját és hazahozom.

Ti mennétek?

Én nem voltam ilyen parás,de mostanában elegem van.


2011. jan. 12. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan!Én is ilyen voltam egészen addig amíg 6hósan meg nem kapta az utolsó oltását.Most 9 hónapós a babám és már nem parázom.Főleg amióta sokat utazgatunk vele.Nemrég a barlangfürdőben is voltunk vele pár órát.Nagyon élvezte és semmi baja nem lett.Azóta nem féltem.
2011. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennek köze sincs a pánikbetegséghez.... ne akarj pánikbeteg lenni.

Amúgy meg nincs miért aggódnod, akár a párod is (ha van) hazavihet bármit, vagy a nagyszülők, vagy a látogatóid.

Amúgy a nyavaLYA így van helyesen leírva.

2011. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem pánikbetegség, ha még sehol nem voltál és félsz, hogy bármit is hazacipelsz. Utóbbi csak természetes féltés, senki nem akarja megbetegíteni a saját gyerekét.

Persze, menjél csak nyugodtan, ha hazamész, kéz-arcmosás, én a ruhámat is lecserélem ilyenkor, mert akármihez hozzáérsz, azért ne ahhoz bújjon a pici baba mégis.

De már nem olyan kicsi a babád, menjetek nyugodtan vele is sétálni (ha olyan idő van persze) vagy csak úgy nézelődni, de már elviheted bevásárolni is (persze nem a legnagyobb tömegbe). Vagy először csak menjetek el egy barátnődhöz, ismerőshöz, hidd el 1-2 alkalom után megnyugszol.

Meg aztán burokban sem lehet tartani egy gyereket, minél később kezd hozzászokni a szervezete a külvilághoz, annál rosszabb lesz csak. Egyszer úgyis beteg lesz, azt kivédeni sehogy nem tudja az ember és az nem (mindig) a szülő hibája.

2011. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!