Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második éjjel, hogy ez van,...

Második éjjel, hogy ez van, nem értem? 9 hós baba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
anyatejes baba,a napokban kezdett eszegetni jobban,eddig nem nagyon fogadta el az ételeket.2 napja azt csinálja,hogy felébred cicit kér és nem tudom kivenni a szájából,mert sír.ma aludtam valamit,mert állandóan nyitja a száját és kell neki....cumija nincs,tea nem kell neki.Még amíg nem késő,hogyan szokassam le?segítsetek!kb.1 hónapja ébred éjjel-addig végig aludta az éjszakát-azt hittem mert éhes,de addig kellett a cici evett és aludt tovább,kb.3-4x.De most hogy eszik is,mégis felébred...nem értem!Már vele alszok,nem is apával,mert nem bírnék ide oda mászkálni 20 percenként...
2010. nov. 10. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a foga jön,és ezzel nyugtatja meg?

A másik,kb. 8 hónapos kor körül (lehet előbb és később is), van egy ún. szeparációs szorongás, amikor csak anya kell neki,nem is tejci,sem más közelsége,csak anya,csak anyával nyugszik meg.

Nem lehet,hogy ez az oka?

2010. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, vagy a foga, vagy a szeparációs szorongás.

Nagy türelem kell hozzá, sokszor én is már kivoltam a nemalvástól, de túllettünk rajta.

Nézd az ő igényét: neki most erre van szüksége, ez nyugtatja meg...:)

2010. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom 10 hónapos, és 3 hónapja ez megy nálunk is. Tegnap csak kétszer kelt, de az okára nem tudok rájönni, semmit sem csináltunk másképp, mint eddig. Úgyhogy kitartás, remélem, elmúlik :)
2010. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!