Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 honapos lanyom ejszaka...

18 honapos lanyom ejszaka nagyon rosszul alszik! Tanacsok? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Szuletesetol szepen ataludt az ejszakakat.Ritkan fol kelt 1-szer.De az elmult honapokban nagyon rossz lett.Napkozbe ha emlitem neki hogy megyunk az agyba aludni mar uvolt.Akarmilyen faradt.Hiaba nyugtatom,simogatom.Csak sir aztan annyira felhuzza magat hogy oklendezik.Es csak az olembe alszik el.De amint megprobalom ovatosan letenni mar font is van.Ejszaka pedig vagy fel 12-kor vagy fel 2-kor folkel.Ha szerencses vagyok csak egyszer ha nem akkor 3-szor.Csak sir az agyaba ha kiveszem olbe nehezen vissza alszik de amint leteszem tobbnyire felkel.Ha kozenk teszem szinte mindig elalszik de akkor en nem tudok aludni es o is folkel mert keves a helye.Regen mindig mosolyogva kelt.Most pedig csak sirva!Mit tudnek tenni?Egyszobaba van meg velunk.Sajnos itt nem tudom kulon tenni.De nemsokara megyunk haza 3 honapra es ott lesz kulon szobaja de szerintem akkor is ez fog menni csak szaladgalhatok a 2 szoba kozott majd.Gondoltam majd hagyom sirni es hatha leszokik errol de lehet csak rosszabb lesz.Nem tudom.Barmilyen tanacsot szivesen veszek mert barmi jobb a nem alvasnal!
2010. nov. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is most volt egy ilyen időszakunk 17 hónaposunkal.Igaz hozzánk érkezett a kistesó,de azon kivül mi a metszőfogaira gyanitottunk,hatalmas pupok vannak az inye alatt,nem bir kijönni,éjjel mindig megnyugszik ha bekenjuk valamivel(dentinox,dologel).A nappali alvások attól oldódtak meg hogy hamarabb hordom aludni,azthiszem az volt a baj hogy tul fáradt volt és azért nem akart aludni.
2010. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasolóan vagyunk mi is 16 hónapos babánkkal. Eddig mint egy kisangyal, mostanában meg állandóan felébred éjjel, nem alszik vissza ,van, hogy enni kér. Én azzal próbálkozom, hogy napközben többször viszem ki levegőzni, hogy jobban elfáradjon. este később fekszik és többet kap vacsira. Lefekvés előtt kiszellőztetem a szobáját. Így ismét nyugodtak az éjszakáink :)
2010. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos jönnek a fogai. Nálunk is ez van, de csak az éjszakai alvásokkal. Annyival rosszabb, hogy az enyém 10-szer is felébred éjjel. Próbálj ki valamilyen fájdalomcsillapítót ami beválik, ha egyik sem jó, akkor sajnos túl kell élni ezt az időszakot.
2010. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hat nem tudom.Nemreg jottunk meg de uvolt es kiakar maszni a kisagybol!Mellettem elvan.Szerintem jon a foga de az jott maskor is.Es napkozben nem nyugos.Mindig csak az alvasnal van problema!De nem tudom mi!Nem volt semmi valtozas az eletunkben sem mashol.Az erdekes az hogy az o agyaban nem alszik csak mellettem.Ezert gondolom hogy nem a foga.Az fajna mellettem is!!!!Csak nem szeretnem magunk koze szoktatni!Ha eddig nem volt gond ezutan plane nem szeretnem.Az nem kenyelmes sem neki sem nekem ha velunk alszik!Szoval nem tudom mitevo legyek!
2010. nov. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!