Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkodtatok azon, vajon...

Gondolkodtatok azon, vajon mit gondolhatnak magukban a 4-5-6. hós babák? Mikor gagyogva adják elő, olyan, mintha mesélnének!

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt én le is "fordítom" folyamatosan felnőtt nyelvre és jókat röhög a család. Az én babám 9 hós és mostanában énekel, tényleg. Imádni való:-)))
2010. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Zabálnivaló lehet! Énekel?Kitalálja vagy utánozni próbál?
2010. nov. 11. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is rengeteget gondolkozom azon, vajon mi járhat a kis fejében! Az én kisfiam is énekel és tapsol hozzá! 11 hónapos, és kb. 8-9 hónapos korától énekel. Amikor hall vmi zenét, elkezdi. Nagyon husi!!!
2010. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lányom is, ha hall zenét vagy énekelek vagy a játék énekel akkor ő is belekezd. Tényleg zabálni való.

Első válaszoló voltam:-))

2010. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is mindíg énekelve ébred,apával szoktunk reggelente röhögni,hogy beindult a Megasztár a gyerekszobába!6 hós
2010. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is voltam "magyar hangja" a lányunknak, a férjem és a család szétröhögték magukat. Kb mint a nicsak ki beszél :)

Szerintem néha biztos nem tartanak minket normálisnak a babák :D

Amikor meg gagyogva dumálnak, gondolom az élményeiket mesélik el (képzeld, ma rózsaszín rugit adtak rám, pedig nekem a piros tetszett volna :) )

2010. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! tuti dumálnak a maguk nyelvén, úgy értem, ők biztos értik :)

a 2 éves fiamnak most is be sem áll a szája, csak már értjük mit mond. kocsiban ülve meséli, mit látott régebben, sztorikat, vagy pl. mit csinál a tűzoltó. hihetetlen, mi minden fordul meg az agyacskájában - csak régen ezt nem értelmes szavakkal mesélte el. a 10 hónapos hugica még a blablánál tart és kész vicc, de ketten remekül elbeszélgetnek halandzsázva. mint két ufo... :)

2010. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, én azt szoktam mondani, hogy biztos gondolja, hogy ő "megtanult" beszélni, hát mi meg tanuljuk meg megérteni:-))

Amúgy jókat mosolyogtam azon amiket írtatok.

Jó, hogy vannak még ilyen jópofa beszélgetések is ezen az oldalon.

Köszi a kérdezőnek:-)

Első válaszoló voltam.

2010. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

na ná hogy beszélnek.nekem van egy 2éves fiam,aki már próbálkozik a beszéddel,és folyton kérdez:ez mi?Pl ma is legalább 5x megkérdezte hogy ez mi?én meg lelkesen mondtam neki,hogy hámozó.És mikor újból megkérdezte,mondtam neki:Bendus,már vagy milliószor elmondtam hogy ez mi.Na mondd mi ez,há-mo-zó.és persze kinevetett.Mondtam,hogy tudom mit gondolsz,tudom én anya hogy az hámozó,csak nem tudom kimondani :-))))

és a kicsi 5hónapos,na ő meg folyamatosan gagyog és artikulál hozzá.biztosan azt mondja,mikor hanyatt fekve van és fölé hajolok,hogy mit incselkedsz vele,vegyél már föl,és fúj egy nagy bubit :-)

2010. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is sokta nevetünk a lányunkon!Amióta elindult sokkal viccesebb!10,5 hós volt, azóta egész nap meg oda vissza a lakásban és közben folyamatosan mondja!Nagyon ari!Mikor gyorsabban megy (futni próbál) akkor mondani is hangosabban monmdja,mintha kiabálna!Nagyon édi!Most tanulta meg ha felveszi a játékmobilját akkor egyből mondja ha ha ag ag!

Ez halló apa!Mert sajna sokat van távol! de nagyon Tündi ahogy próbálkozik!

És tuti van értelme annak amit mondanak,csak még nem értjük!

Olyan éredekes!

2010. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!