Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is csinálj így a karácsony...

Más is csinálj így a karácsonyt? Megbeszéltük párommal, hogy nem veszünk senkinek semmit, ők se vegyenek nekünk. Se ötletem, se pénz. Mi csak egymásnak örülünk, együtt lesz a család és ennyi. A gyerkőc meg kap mindenkitől.

Figyelt kérdés
Eddig bátyámék, és anyósom pártolta az ötletet. De szerintem mindenki örülni fog neki. Nem is a pénz, de tényleg a szülőknek olyan nehéz vásárolni. Már mindenük megvan. Tavaly már kaptak kézlenyomatot is.Azért mi egymásnak veszünk valami apróságot.
2010. nov. 11. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi tavaly is így ünnepeltünk, nem vettünk ajándékot senkinek, egymásnak se. Idén már megvan a kisfiunk és van egy keresztfiunk is, őket meg fogjuk ajándékozni, magunknak meg főzünk egy remek karácsonyi vacsorát, és ennyi. A karácsony amúgy sem az ajándékokról szól.
2010. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jé, látom elég sokan vagytok, akik nem ajándékoznak....

nekünk is ezt kellene csinálni...

csak olyan kellemetlen, amikor valaki ad, de te nem adnál neki amúgy, csak az milyen kellemetlen, hogy te nem adsz vissza....jajjjj rosszul vagyok ettől....olyan képmutatás amit csinálunk....konkrétan sógornőm szülei....sógornőm annyira idióta, hogyha megbeszáélném a szüleivel, hogy ne adjunk, 2 évig nem szólna hozzám....jaj tesóm hogy vehetett el egy ilyen nőt.....nem szeretjük....ááááá nem tudom, nálunk harag lenne ebből, így marad a képmutatás (kb 1000 ft-os felesleges ajándékok ezek....)

2010. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!