Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlenség 2 percre egyedül...

Felelőtlenség 2 percre egyedül hagyni egy 8 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Kiságyban persze, megjön a rendelés (kaja) és 2 percbe telik kimenni a kapuhoz, kifizetni és bejönni.
2010. nov. 11. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kb. annyi mint kimenni pisilni :) Nálunk a wc sincs közelebb a babaszobához mint a bejárati ajtó :)
2010. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEM!


Amikor főzi az ember az ebédet, az tovább tart :)

Mi emeletes házban lakunk, az emeleten van a mosógép meg a ruhaszárító. Amikor kiteregetek, akkor is egyedül van lent a babám. Nem hiszem, hogy emiatt lennék felelőtlen.

2010. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig is volt olyan, hogy pár percre egyedül maradt a kiságyban. Amíg nem tud kimászni addig biztonságos...
2010. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. egész éjjel egyedül van benne :)
2010. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Én is egyedül hagyom ha főzök,teregetek,egyéb dolgot csinálok persze csak biztonságos környezetben,általában kiságyban!

Másképp nem is menne...

2010. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiságyban nem az, ott nem érheti baj.
2010. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, én is szoktam a járókában hagyni, amikor leviszem a szemetet, vagy jön a postás (társasház, II. em.). Miért, volt aki szóvá tette neked?
2010. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most valami beugratós kérdés??????????????????????????

8 hónapost? Hehe, nekem fél órákat elvolt egyedül a szobájában(Ha hallom a hamgját minden ok), nem a kiságyban. Mi baja lehet? Főleg a kiságyban.

2010. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj annyit :) az ágyban nem eshet baja, az előfordul, hogy hisztis lesz, ha hozzád szokik, de az nem jelent bajt (max később, a nem hagy:))
2010. nov. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lehetsz a sarkában egész nap. Gondolom takarítasz, wc-re mész. Néha a postás is csöngethet, kiteregetsz stb. Így a legbiztonságosabb, hogy beteszed addig a kiságyba. Jobb, mint, ha a kezedben lenne, míg átveszed a kaját és fizetsz.

Gondolom valaki "nagy okos" beszólt neked, nem?

2010. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!