Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég alvás ez egy 8 hónaposnak?

Elég alvás ez egy 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Este 9-10 között elalszik. Éjjfélkor szopiztatom még. Reggel 6-fél7-kor kell kicsit fekszünk és visszaalszik fél10-10-ig. 12-kor alszik félórát és 4-kor megint félórát. Ritka ha napközben egy órát alszik.
2010. nov. 14. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam este 9-reggel 7-ig alszik, nappal 3X fél órát 10,13,16 óra körül. Éjjel nem eszik, de most néhányszor felébred, és próbál felülni/felállni álmában (a mozgásfejlődés miatt), de ilyenkor cumi, puszi, simi és gyorsan visszaalszik. Én sem tudom elképzelni - amit más anyukák mesélnek - , hogy napközben 2X2-2,5 órát alszik. Nem is tudom mit kezdenék a rengeteg szabadidőmmel :) Nekik ennyi elég.
2010. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom este fél 9-kor elalszik,reggel 7-ig.Utána de.30 perc,du.20 perc és ennyi.Egyszerűen nem igényel több alvást.8 hónapos Ő is.
2010. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor beletörödöm hogy ilyen. Amúgy szuper kiscsaj, mindenben előrébb járunk, gondolom a több gyakorlás miatt :)
2010. nov. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!