Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szokott enni tizóraira,...

Miket szokott enni tizóraira, ebédre 8-9 hós babátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ma tizoraira naturjoghurtot banannal kapott a lanyom (ma evett eloszor joghurtot)

Ebedre: husleves volt: krumpli+repa+feherrepa+edesburgonya+csirkemell+babateszta

ezt osszefoztem kis zold fuszeres vizben es leturmixoltam.

Uzsira: gyumolcsrizs volt:

megfoztem a rizst (kicsit szetfoztem) hagytam rajta fozovizet es amikor kicsit hult beleontottem a turmixba tettem hozza almat kortet es leturmixoltam.

A vegen raktam hozza meg egy kis tapszert is.

Vacsira es reggelire mindig tejet kap es a tobbi etkezest sem valtottuk ki, csak kap a tej melle tartalmasabb etelt is.


Ma 9 honapos a lanyom

2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már adok neki ízesített joghurtot is, de csak organikusat. De itt van még néhány amiket adni szoktam:

banán, tejberizs, babamüzli, alma kekszel, cékla, sütőtők...

ebédre:

mindig valami husisat, de általában amit magunknak főzök abból szedek ki és turmixolom össze neki, vagy összetöröm kanállal. MEzért füszereket csönkettettem az étrendünkbe.

2010. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 hós, anyatejes babának tízóraira szoktam adni:


1) Fél alma, fél banán, fél dl. víz, 3-4 kiskanál sinlac összeturmixolva


2) Köles puhára főzve, kihűtve langyosra, összeturmixolva körtével, vagy banánnal, vagy őszibarackkal,


3) Kukoricadara megfőzve, kihűtve langyosra, összeturmixolva anyatejjel, pici fahéjjal


4) Egész banán 2-3 fél fagyasztott szilvával vagy meggyel, fél dl. vízzel, sinlaccal


Ebédre: sáragépa-krumpli főzelék, alma-sütőtök főzelék, tök-krumpli főzelék, alma-őszibarack-sinlac, krumpli-sárgarépa-fehérrépa, ezeket csirkemellel, csirkemájat szoktam neki meggyel és krumplival adni.


Uzsonnára a reggeliek közül, vagy a Humana HA natur grízpép anyatejjel, vagy gyümölccsel.

2010. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!