Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Répafözeléket hogy kell...

Répafözeléket hogy kell csinálni a babáknak? Vagy szoktatok olyat csinálni? 10 honapos a fiam

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

megfőzöd és összeturmixolod, tápszerrel vagy anyatejjel.

vagy fóliába beteszed a sütőbe, és lehúzod a héját utána. de lehet belerakni fehérrépát, zellert is. amúgy a kismamablog.hu-ról le lehet tölteni a nagy babaszakácskönyvet pdf-ben. receptek, tanácsok, maga a hozzátáplálás menete is benne van. szerintem jó kis könyv

2010. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hónapos babának én megfőzöm a husival kis krumplival, majd kis olajjal rántást készítek, azzal sűrítem. teszek bele egy kis sót. a krumplit azért teszem bele, mert a nővérem bölcsiben dolgozik, és ő mondta, hogy a gyerekek minden főzelékbe kapnak krumplit...biztos, mert laktató.

én még turmixolom, de biztos van olyan, aki csak összetöri villával a megfőtt zöldségeket.

2010. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez jól hangzik! :)
2010. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!