Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik a kisbabám,5 hónapos...

Nem eszik a kisbabám,5 hónapos múlt, mit tegyek? Az orvos mit fog javasolni? Tápszert?

Figyelt kérdés
Mérem,hogy mennyit eszik,és 60-70 grammokat,pedig még lenne tej bőven.Nem is hízik nagyon,aggódom.Még nem kezdtük el a hozzátáplálást,már szeretnénk nekilátni.Foga még nem bújt ki.Egyébként mosolygós,vidám baba.
2010. nov. 16. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan kibújik a fogacskája. :-)

Ilyenkor előfordul a "szopási sztrájk", ne aggódj, főleg, ha kiegyensúlyozott, mosolygós baba. Ha azonban tartósan marad az étvágytalanság, és esetleg fogyna, akkor azonnal vidd orvoshoz.

2010. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ha fejnéd a tejet, nem enne többet? lehet hogy kicsit belustult a picur. nekem mindig azt modnták a baba mindig annyit "vesz" el, amennyire neki szüksége van.
2010. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még így is van tejci,sőt az éjszakát is végigalussza...nem "reklamál" több tejciért,pedig van.csak ciciből estik,se kiskanál,se cumisüveg,se más.Nem szeretnék tápszert adni neki.a nagyi szerint vizes a tejem,azért nem hízik,de a védőnő elmagyarázta,hogy ez itthon nem fordul elő.á,csak nagyon rossz ez a sok stressz...hosszra pedig megnyúlt szépen (legutóbb 4 cm/hó)..
2010. nov. 16. 17:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondtátok,megnéztem az ínyét a bal alsó metsző jöhet,hogyha egy pici fehéresedő pötty van az ínyén?
2010. nov. 16. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam négy hósan csinálta ugyanezt a kisfiam, kb1-2 hét volt, és visszatért minden a régi kerékvágásba.Szerintem nálatok is így lesz:)
2010. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!