Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy féltékenyek vagytok a babátokra? 3 hónapos, és ideges vagyok, ha más ölelgeti, ha más is el tudja látni? Ez természetes érzés, és idővel elmúlik? Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül!

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én kérdeztem, hogy mi történt

köszi hogy megírtad!

ez nagyon fura, nem is gondoltam volna, hogy Angliában ez így zajlik, itt meg mindenki azt mondja ha folyik a víz, irány a kórház

engem 8 órás vajúdás után megcsászároztak, mert nem tágultam ki, és leesett a szívhang



OFF:En vagyok a 42 oras.

Egyszeru magyarazat :ANGLIA.

Itt nem adnak oxit es nem segitenek semmivel, meg gatmeccessel sem.

Miutan elfolyt a vizem azt mondtak a korhazban, hogy mehetek haza es haza is kellett mennem.Azt mondtak, hogy lehet, hogy meg tobb nap mire megszuletik.Addigra 16 oraja vajudtam.1.5 orat otthon voltam es mentem vissza, mert minden bajom volt.

De ez meg mindig egeszen jo szules volt :S Itt ismerkedtem meg egy anyukaval, akit a 3. babanal haza kuldtek, hogy meg nem szul, pedig szult szegenykem.Otthon jottek a tolofajasok es meg is szuletett otthon a baba.

Ujsagcikkekben meg lehet olvasni remtorteneteket is :(

2010. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Off:

Az a baj, hogy otthon senki nem ertekeli (en sem vagyok jobb en is mindig kritizaltam) az egeszsegugyet.

Amiota kint elunk mindent megadnek egy magyar orvosert.

Terhesen egy egyszeru megfazasbol tudogyulladasom lett.2* voltam dokinal de nem kaptam gyogyszert.Idopontot kell kerni a dokihoz es volt, hogy 4 napot kellett varnom, mire fogadott vegre.

Baratnom elvitte a kislanyat dokihoz mert hanyt es hasmenese volt es megkerdezte, hogy erre jo e a kamilla tea.Erre a doki, hogy O nem adna, mert nem ismeri a mellekhatasat.Azota is meg van a velemenyunk az itteni dokikrol.

Raadasul nincs gyerekorvos!!Ugyan az az orvosa a lanyomnak es nekem.A ferjemnek pasi orvosa van, mert ferfi.....kicsit mas vilag.

2010. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
off: angliaban elek, es adnak oxitocint....en is azzal szultem
2010. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

off: akkor nagy mazlista vagy.

en kertem, de azt mondtak, hogy itt ilyen nincsen!!

2010. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!