Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is csinálja?...

Más gyereke is csinálja? Őrületbe kerget!

Figyelt kérdés

Tudom sokan nem hisznek benne,de a lányom lát valamit meg vagyok győződve:(.Újabban megint úgy csinál mintha itt lenne "valaki".Folyton mutat pár helyre és mondja éppen ki van ott holott senki!!!! Esküszöm ma már elsírtam magam annyira megijesztett este a lányom! És úgy tűnik ő is megrémült ma este meg tegnap is.Tegnap apa is látta nem csak én hogy megijedt a lány!Szellem???:-/

[link]

[link]


2010. nov. 17. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Az én fiam még csak 11 hónapos, így nem tudja elmondani mit lát, de én simán elhiszem hogy sokszor nem csak hárman vagyunk itthon.

Baráti körben is többször előfordult, hogy pl. ikrek odaszaladtak este az ablakhoz, és kiabáltak kifelé hogy "bácsi, bácsi", mikozben az utca (a mi szemünknek) üres volt.

2010. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
15hós a babám de már tud beszélni sok mindent. Egyszerűen megrémülök ettől:(.MA ő is a bácsihoz szólt ..
2010. nov. 17. 21:21
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is 11 hónapos, és dettó! Folyton úgy nézi a "levegőt", mintha lenne ott valaki, előfordul, hogy nevet rá, dumál neki, vagy megijed és hozzám bújik. Néha engem is kitör a frász... Amúgy mindenki abban hisz, amiben akar, én hiszek benne, mert emlékszem, hogy olyan 4 éves lehettem, amikor én is láttam dolgokat. Anyukám is emlékszik rá, hogy mindig mondtam neki. Szerintem tuti látnak valamit...
2010. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez az újabb divat,hogy mindenkit megbolondítanak ezzel a "lát valamit" dologgal. A picik agyának működését komoly tudósok kutatják. Nemrég olv astam erről egy konferencián elhangzott tanulmányokat.

2-3 éves korig egy gyerek agyának nagyon sok újat kell megtanulnia és befogadnia. A személyeket és tárgyakat viszonylkag egyszerű,mert azok érzékelhetők,láthatóak. A fogalmakat sokkal nehezebb. Amit már megtanult,azt "rendszereznie" is kell az agyában. Sőt,megkell tanulnia,hogy a képzelete,az álomban látott dolgok és a valóság két különböző dolog. Az emlékezete is rövid,még 3 évesen is előfordul,hogy 10 perc múlva elfelejti az előző dolgokat. Viszont egy sokkal korábbi emlékkép eszébe jut.

Ez történik a ti babáitokkal is,nem az,hogy szellemeket lát. Csak ma ez a szellemlátás,auralátás divat lett.

2010. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Dettó.Ő is megrémül és bújik ma majdnem sírt is!
2010. nov. 17. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Mintha magamat hallanám! Most is libabőrös lettem.Az én fiam is 11 hónapos,és szinte minden nap előfordul,hogy úgy néz a levegőbe mintha ott lenne valaki.És igen néha nem csak nézi,hanem mintha kommunikálni is akarna vele.Én is frászt kapok ettől,legyezni szoktam a levegőben ,hogy tünjön el meg ilyenek....kész para úgyhogy abszolút megértelek!!!
2010. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom divat e vagy nem divat de biztos h van benne valami! Olvass róla!
2010. nov. 17. 21:29
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs még gyerekem.Most 1 kicsit betojtam:/
2010. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Na most még a hideg is kirázott:)

Kisfiam 1,5 éves. Ő is sokszor csinál ilyet. Néz és mosolyog. ráadásul most nemrég volt egy haláleset a családban, na akkor meg állandóan azt csinálta. Volt olyan, este felült a kiságyba, kinyújtotta a kezét, meg tapsolt.

Én is hiszek benne.

2010. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Engem folyamatosan hideg ráz főleg h most már olvasom másnál is ez a helyzet!!
2010. nov. 17. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!