Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betelt a pohár:Anyósom többszö...

Betelt a pohár:Anyósom többször mondta már a picurnak ha átjött, hogy szia itt van anya (már kérdést is írtam ide ennek kapcsán)?

Figyelt kérdés
na de tegnap túllőtt a célon:oltáson voltunk,és már azért kaptam a pofámra,hogy ugyan miért nem álltam meg nála se menet se jövet,aztán délután hívta az egyik rokont(aki elkísért oltásra)és megkérdezte hogy van a kislányom?Mi az,hogy kislányom?talán az unokám nem?Ja teszem hozzá engem tegnap egész nap nem hívott,hogy mi van a gyerekkel hogy viseli az oltást stb.Szerintem megint másnak akart villogni,mert többen voltak akkor ott vele.Anúgy tojik rá,hogy mi van a picivel.Vélemény?
2010. nov. 18. 07:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy hivatkozik a család a sógornőmre, mintha ő lenne a gyerekem anyja. Ő meg nem is tiltakozik. Ha meg szóvá teszem, csak húzzák a szájukat. (Nem kérek kommentet, csak jólesik panaszkodni.)
2010. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!