Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babakocsi...

Melyik a legjobb babakocsi 60-80e értékben?

Figyelt kérdés
A kritériumok a következők: travel system, vagy többfungciós, terepen lesz használva, mert az utca nincs kiaszfaltozva, sok az apró kavics, ráadásul még hyegynek felfelé is kell menni
2010. nov. 18. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Adhatok egy tanácsot?

Mindenképp nézd azt is, hogy minnél kisebbre össze lehessen csunki, ha sokat jársz busszal. Volt egy Anyuka akinek későbbi busszal kellet hazamennie, mert nem lehetett akkorára se öszecsunki, hogy a csomagtartóba beférjen. Elég rossz lehetett főleg, ha a gyerek éhes meg már van is a pelusban, pelenkázó ugye luxus.

2010. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én 2 hete vettem, nagyon szuper, imádom.:-)

Szerintem a legjobb .

2010. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk, nagyon sokan dicsérték. A férjem képes volt az utcán leszólítani kismamákat, akiknek ilyen van, és megkérdezni, hogy milyen? :)

Nálunk is fontos szempont volt, hogy multifunkciós legyen, és nagy kerekei legyenek, mert téli babánk lesz, ráadásul nálunk is rossz az utca asztfaltozása.

2010. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem ez,mindkettő szuper terepre,mert felfújható a kereke!Nekem is felfújható kerekű van és tűzön-vízen átmegy!

2010. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mostmár tudom, hogy felfújható és nagy kerekű babakocsi kell, mert a tömör kerekeket valószínű szétvágják az apró, éles kavicsok. Ma voltunk a Brendonban már másodszor egy kicsit hosszabb ideig nézelődni és részletesebben körültekinteni és had ne mondjam, hogy még a 120-140e kategóriában is vannak vacak kocsik, amik gyengék, nehezek, silányak, és lötyögősek az alkatrészeik. Amikor elkezded tologatni, megemelni, (súly alá) helyezni, olyan érzés, mintha még egy hetet sem bírna ki a göröngyös, poros, kavicsos barázdás utakon, melyek a környékünkön vannak.

Akkor kérdem én: mennyiért vegyen az ember, mennyit áldozzon rá, ha nem akar rosszúl járni?

Holnap megyünk a Bippába, megnézzük ott is.

2010. nov. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!