Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vonjátok meg magatokt...

Mennyire vonjátok meg magatoktól a tejet és a tejtermékeket szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. :)
2010. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elötte sem zbáltam halálra magamat és msot sem.

forrocskit szoktam inni, egy egy joghurtot pudingot, vagy sajtot.

2010. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére a kislányomnak nem volt ellene kifogása :) így aztán semmiről nem kellett lemondanom, mindent ehettem, ihattam (persze az alkohol kivétel, de azt soha nem is ittam előtte sem).

Akkor érdemes elgondolkodni a tej, tejtermékek hanyagolásán, ha a babád hasfájós vagy valami tüneteket tapasztalsz tejtermék fogyasztása után rajta (persze, néhány óra múlva) vagy van a családban laktózérzékeny, tejcukorérzékeny..

2010. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
semennyire, én még nutellás kenyeret is edtem ma, ami mogyorós ugye, azt se szabad egyesek szerint. szerintem ez tévhit
2010. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi mogyoró van a NUtellában ? :) Semennyi... Barátaink is készítenek hasonló "mogyorókrémet" és onnan az infó... cukor, aromák, emulgálószerek, stb... mogyoró 0 vagy 1-2%, az is véletlenül :)
2010. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én sem figyelek,hogy mit eszem.Amikor terhes voltam akkor állandóan kakaót ihattam volna.Szerintem ezzel beedzettem a babámat:-).

Jah és a kórházban ez volt szülés után az ebéd:

egyik nap paradicsomos káposzta főzelék.Másik nap káposzta saláta volt,meg volt káposztás kocka is.Szerintem is tévhit,hülyeség...

2010. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem teljesen meg kellett vonnom magamtól úgy 4,5hónapos koráig, ugyanis attól fájt a hasa. Kibírtam,pedig nagyon szeretem a tejet , tejtermékeket.
2010. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy napi fél-1liternél többet azért ne igyak.
2010. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10 éves korom óta nem ittam tejet, mert rosszul voltam tőle, de mióta szültem:), nem tudom mi történt, de előbb megkívántam, aztán kiderült, hogy semmi bajom tőle. Viszont a csokira terheem se bírtam ránézni se, pedig a férjem vette a fekete csokikat, mert azt hallotta jót tesz a babának:), és azóta se ehetem, mert nemcsak a babám pocija, de az enyém is fáj.
2010. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Meadow84 válasza:
Szerintem is nyugodtan ihatsz tejet,En vedelem mint ha vizet innak,es semmi baja a lanykamnak!:))De azt javaslom probald ki,es meglatod van-e valami baja a picidnek tolle!:)
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!