Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes tapszeres lehet...

10 hetes tapszeres lehet verszegeny? Aluszekony, etvagytalan,120 helyett 50-et eszik

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz fordulj, ez nem olyan kérdés, amit itt, látatlanban bárki is meg tud oldani. Ez már nem az a kategória, amikor elég a tapsztalatok megosztása. IRÁNY AZ ORVOS!!!
2010. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárki lehet vérszegény szerintem..
2010. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Onnan jottunk. Azt mondta, a hasa faj. Azert etvagytalan
2010. nov. 19. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Válts orvost...

Olyat még nem hallottam, hogy a hasfájás miatt nem enne a gyerek... sőt , nekem mindkettő inkább evett, mikor fájt a hasa, megnyugtatta az evés.

Itt más gond van, mindneképp járj utána.

De amúgy lehet vérszegény...

2010. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én babámnál 8 hetesen derült ki hogy vérszegény.napi 5 csepp maltofer vasat kap.
2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megjött az étvágya? mi lett a babáddal? Nálunk is hasonló a helyzet mondjuk Ő nem aluszékony csak étvégytalan. Már voltunk kiviszgáláson de nem találtak semmit csak minimálisan vérszegény ez még nem kezelendő igy most gyanakszok refluxra is persze hétfőn megyünk dokihoz újra majd neki hozakodok elő ezzel.
2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kinötte . Csak hiszti volt. Sztrájk
2011. jan. 22. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hetes baba nem hisztizik.... :SSS
2011. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!