Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ugy gondolod, hogy a...

Ha ugy gondolod, hogy a ferjed megcsal a baba erdekeit nezve nem asod bele magad, vagy kiderited az igazsagot, hogy mindenki tudja hanyadan is all a dolog?

Figyelt kérdés
9 honapos a lanyom.Egyre jobban azt erzem, hogy nem oszinte velem a ferjem.Ma is a szabadnapjan be kellett mennie dolgozni 2 orat (5-7ig) es 5 ora lett belole.Ugy hivtam, fel, hogy varjam-e vagy mi lesz?
2010. nov. 19. 22:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

már én is többször éreztem magam hasonló helyzetben... rákérdeztem mindíg és mindíg kiderült, h csak a körülmények "áldozata" lettem ,mert mindíg pont áúgy jött össze, ahogy és ebből én kiszedtem a lehető legrosszabbat :( de mindíg tévedtem :) de megbeszéltük és ez így szeritnem a legjobb mert nem emésztem magam itthon a ygerekkel h mi, hogy merre, hány méret... ezt a ygerek is megérzi! kérdezz rá, ha a párod őszinte veled akkor kiderül, ha pedig sumákol vmit akkor rájössz a válaszából, sztem!próbálj meg újra közeledni hozzá...együtt alvás, kis kedveskedés, esetleg egy kis romantika este miután a gyerek már alszik, menj utánna a fürdőbe ha fürdik, mosd meg a hátáT :) nálunk ez mindíg bejön :)))

sok siekrt, és kitartás!!!!!! :)

2010. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszelgetni, nem errol van szo!Csak eppen nem az a tipus vagyok aki oda all a ferje ele es megkerdezi, hogy szivem megcsalsz?

Inkabb varok amig bevaljja vagy tesz ra utalast.

Megkerdeztem tole este, hogy jo e igy Neki es a kapcsolat es annyit mondott, hogy jo.

Nem elunk hazas eletet, mert nagyon megvaltozott a testem.Ez ruhan keresztul senki nem veszi eszre, de ruhaban nem lehet hazas eletet elni.

csikos a hasam a mellem a combom es ami elkepzelheto minden.a hasamon a bor es a mellem is megereszkedett es olyan kb mint a nagymamame a szoptatastol.

nincs mar rajtam plusz kilo, de meg is borzasztoan nezek ki.

szerintem ezt se o se en nem tudtuk meg feldolgozni igy egyikunk sem kozelit a masik fele.

2010. nov. 20. 11:51
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt csinos vékony voltam, divatos, mindig a legtrendibb cuccokban.

Szülés után maradt rajtam 28 kg, csíkos bőr, lógós cici, úszógumi körbe a hasamon, xxxl- es mamás ruhákba fértem csak bele, de ugyan úgy kívánt a férjem, mindig megkérdeztem ha mentünk valahová hogy jó leszek így? Azt mondta nagyon szép vagy! ( ilyenkor mindig elmondolkodom hogy nem - e vak, vagy ugyan hogy is lát engem, mert én egy dagadt elhízott eldeformálófot testet látok)

Szerintem az ember ha szereti a másikat, nem azt nézi már higy hogy néz ki, hanem hogy milyen!

Ha a férjem ne adj Isten megégne, akkor is ugyan úgy szeretném, ugyan úgy kívánnám! Szerintem ez nem mentség hogy nem a régi a tested!

2010. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy egyre jobban megerositetek benne, hogy valami nem jo velunk.Nem szeretnek becsavarodni.koszonom az eddigi valaszokat, megprobalom megoldani a dolgot egyedul :(

az utolso valasztol meg nyomorultabban erzem magam.Segitseget szerettem volna kerni, hogy hogyan is oldjam meg ezt a dolgot, de ugy erzem ettol csak rosszabb lett :(

2010. nov. 20. 13:31
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked problémád van a testeddel,mert megváltozott,de idővel jobb lesz,te távolodtál el a férjedtől,mert szégyelled,pedig nem kéne,a gyerek szülés ezzel jár,ha szeret így is szeret és kíván....az én testem is megváltozott,három számmal nagyobb a mellem és lóg,mert szoptatok,a hasam is nagy még,csíkos is vagyok,van rajtam hat kiló plusz,mégis ugyanolyan jó a szeuxális életünk,mint előtte,mert bár először szégyeltem,de túl léptem rajta,mert éreztem,hogy még így is kíván:)neked is lehet a gátlásodat kéne legyőznöd,mert így rámegy a házasságod....7 hónapos kislány anyukája
2010. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit sportolni! Az elterelné a gondolataidat is, kikapcsolna.

(Ne értsd félre, nem rosszindulatból írtam)

2010. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Tornázok minden nap 40 percet (1 héten minimum 5 alkalommal de ha lehet 7szer)

Nincs rajtam már plusz kiló csak feszesítés miatt csinálom.A csíkok nem halvanyodnak a mellem meg borzalom (90/d a méretem és ez lóg mindenfelé).

Tudom, hogy magammal mi a bajom és hogy ezért nem kezdeményezek....na de a férjem miért nem kezdeményez?Soha nem utasítottam el!!

2010. nov. 20. 14:03
 18/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azzal van a baj, hogy Te gátlásos lettél - az elég sokat elmond, hogy már ki sem akart elégíteni a férjed, csak addig tartott a szex,amíg neki jó volt. Ezért pl. nyugodtan kiverhetted volna a balhét.


Azért lehetne toleráns, mert nem azért változott meg a tested, mert lusta voltál és a gép előtt tespedtél.


Igenis legyél most az asztalra csapó típus! Nem azt mondom, hogy üvölts, cirkuszolj, de az őszinte beszédet Te mint felesége és gyermeke anyja,követeld már ki magadnak!!! Meg azt,hogy talán Veled oldja meg a problémát, és ne mással...

2010. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Beszelgettunk ma es azt mondta, hogy azert nem kozelit, mert tudja, hogy szegyenlem a testem es nem akarta, hogy rosszul erezzem magam.Azt mondja nincs senkije es azert alszik masik szobaban, hogy ne zavarjon amikor ejszaja hazajon a munkabol vagy amikor reggelre kell mennie es koran kel.

En ezt "toleralnam" hiszen ertem is teszi (ha bulizni jarna minden este es azert keltene fel azt mar kevesbe).Azt mondja, hogy nem tud ugy pihenni, hogy sokszor kelek a lanyunkhoz mert szopik meg ejjel is.Van benne "logika" de nem ertem, hogy ezt miert nem lehet magatol elmondani ha baja van.Miert kell megvarni, hogy teljesen kikeszuljek.Tudta es latta hogy rosszkedvu vagyok, de nem erdeklodott, hogy miert.

2010. nov. 20. 19:40
 20/27 anonim ***** válasza:
Pont írni akartam,a férjed szemszögéből is lehet nézni a dolgot,ő biztos látja rajtad,hogy kínosan érzed magad,ezért nem kezdeményez.......nem azért,mert nem akar.....
2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!