Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ugy gondolod, hogy a...

Ha ugy gondolod, hogy a ferjed megcsal a baba erdekeit nezve nem asod bele magad, vagy kiderited az igazsagot, hogy mindenki tudja hanyadan is all a dolog?

Figyelt kérdés
9 honapos a lanyom.Egyre jobban azt erzem, hogy nem oszinte velem a ferjem.Ma is a szabadnapjan be kellett mennie dolgozni 2 orat (5-7ig) es 5 ora lett belole.Ugy hivtam, fel, hogy varjam-e vagy mi lesz?
2010. nov. 19. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

09:48vagyok

mi egy alvó fülkében alszunk, épp csak ami ágyunk meg a baba ágy fér be, elég pici a lakás, soha egy pillanatig nem fordult meg férjem fejében h pl a nappaliban aludjon kanapén, pedig éjjel 1kor jár haza melózni, én éjjel etetek 2X, 3X. nálunk is volt a test téma porondon, de ő minden nap szinte elmondja h ilyen csodás testet még soha nem látott mint az enyém (nagy kamugép :) ), pedig cicim nekem is ereszkedett, csíkos, fenekem is, hasam az úgy ahogy szép... én azt mondom h akkor is próbálj meg közeledni újra felé! v együtt csináljatok programokat, nem kell nagy dolog, kis romantikus vacsi, h ne múljon el a "láng" :) én így próbálom ébren tartani és működik :) 9 hónap az sok idő ilyen téren...

2010. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Pont írni akartam,a férjed szemszögéből is lehet nézni a dolgot,ő biztos látja rajtad,hogy kínosan érzed magad,ezért nem kezdeményez......nem azért,mert nem akar....."


De ez nem magyarázza meg, hogy amikor mégis szexeltek, miért nem elégítette ki!!!!!!!!!!!

Ha csak ez lenne az ok, akkor agyon kellett volna szeretgetni a feleségét, hogy megjöjjön az önbizalma!

2010. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elején már írtam.Nekem ne haragudj hogy így fogalmazok de gyenge dumának néz ki,hogy azért nem alszik veled,hogy ne zavarjon éjjel mikor hazajön,meg hogy nem piszkál a tested miatt.Ez persze jó,de ez egy házasság ahol 2 ember él.és ahol vannak igények és érzelmek.Ne haragudj de ha a férjed sem akarja,(márpedig neki ez igy jó ezt te írtad,)megoldani a problémát,akkor itt valami nem oké-mert olyan nincs hogy nem kell a házasélet,és olyan sincs hogy hónapok óta külön vagyunk de igy jó.Nem akarlak bántani de ne légy hiú.Most ne azt nézd hogy hány csík van a melleden,hanem hogy imádod ezt a pasit és azt is akarom,hogy ő is imádjon,csinálj egy borozós estét,és várd a hálószobátokba és ne menj többet ki onnan.tégy érte meg mindent.
2010. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy igy az is ossze kavarodik bennem amit mar letisztaztam magamban.Lehet butasag volt masoktol valaszt varni....ezt csak mi oldhatjuk meg......de konnyebb a kesz valaszt kapni, tenni valamit.

Kezembe veszem az iranyitast es helyre razom a pasim

:D

2010. nov. 20. 21:15
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, hajrá! :)
2010. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Koszi :) drukkoljatok!!
2010. nov. 20. 21:39
 27/27 anonim ***** válasza:

ne csináld!

először is menj el egy fehérnemű boltba! szerezz be fűzős melltartót meg hálósat, az egészen a fenekedig leér ;)

szép bugyi, csini combfix. férjed tuti odalesz tőled és te se fogod rosszul érezni magad mert nem fognak látszani a csíkjaid és cicid se mindenfele fog lógni ;)


az meg, hogy megcsal... szerintem ne kérdezz rá, illetve én nem tenném. most komolyan, mit mondana a férjed, igen drágám, de felejtsük el? ha megcsal valószínüleg letagadná. nézz körül a telefonjában mikor fürdik, sétáljatok el a munkahelye felé amikor túlórázik, lepjétek meg babáddal aztán mikor látod, hogy minden oké, tedd el magadban és szerezd vissza! :)

2010. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!