Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetnék "lazább" anyuka?...

Hogy lehetnék "lazább" anyuka? Szeretném ha minden úgy menne a kisfiammal kapcsolatban ahogy én gondolom. De hát nem így van. És ez oké is csak idegileg már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
Mindenen aggodok,kiakadok. Nem tudom lazán kezelni a dolgokat. Pl. 10 hónapos,mostanában keveset alszik. Van,hogy de,és du. fél-fél óra. A gyereknek persze semmi baja,de én tök ideg vagyok,hogy szerintem többet kellene aludnia. Meg néha csak a babakocsiban alszik az ágyban nem. A nagyszülőkre se merem bízni mert állandóan etetik meg fogják. Utánna meg nem bírok vele. Úgy irigylem azokat az anyukákat akik ilyentől nem kapnak agybajt. Értitek mi a bajom. Tiszta ideg vagyok a saját hülyeségem miatt. Mit csináljak?
2010. nov. 20. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kösd lebmagad valamivel, túl sok az időd ezeken gondolkozni!

Olvass egy jó könyvet, készíts adventi naptárt, koszorút, csinálj valamit ami lefoglal!

Ne gondolkozz ilyeneken, annyit alszik amennyi neki jólesik!

A nagyiék legalább játszanak vele te meg pihenhetsz, vagy teheted a dolgod, nem fekhet mindig a gyerek ölben is kell lennie!

Ha etetik és eszik akkor éhes, ha nem kéne neki nem enné meg! Fogsz még azon is aggódni hogy nem eszik etesse meg valaki hogy egyen:)

Ne stresszelj ezeken az apróságokon, keress magadnak valami dolgot ami leköt, hogy ne agyalj ezeken!

2010. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne akard uralni a fiad kis világát. Úgy jó neki minden ahogy történik, hidd el!!! Így csak te fogsz rá menni, és az anyaságnak nem erről kell szólnia! Lazíts!

Remélem menni fog!!! Kitartást hozzá!

2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!