Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikeás hálózsákkal kapcsolatban?

Ikeás hálózsákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kényelmes a babátoknak? Elég meleg? Szeretitek?

[link]

Erre gondolok.


2011. okt. 23. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mekkora babának? nekünk nem vált be az Ikeás, mert 1. túl meleg (itt Mo-on sokkal jobban fűtünk, mint az Észak E-i országban. Ott 18 fokon altatják a babákat)

2. túl merev, a nagyobb babák nem tudnak benne jól mozogni alvás közben.

3. nagyon magasan záródik a nyaka, zavarja őket


Nekünk egy egyrétegű, mégis meleg zsák vált be: Vaganza márka és pl az Elefániban lehet venni. Ebből veszek hol téli, hol nyári kivitelezésűt, és imádjuk.

üdv

2011. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ennek valóban túl magasan záródik a nyaka nekünk ez van, ez viszont tök jó legalábbis mi szeretjük. Olyan 20 fok van éjjel-

[link]

2011. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi még nem használtuk ugyan, de a dec elején születendő kislányomnak ilyet vettem:

[link]

és ilyet:

[link]

Szerintem marha jó anyaga van, fázni tuti nem fog benne a baba. A fiamnál még nem mertem megvenni, de utólag sajnálom.

Ennek a kettőnek V nyaka van, ez biztos nem bántja a nyakukat, igaz csak 6 hónapos korig jó.

2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A második vagyok, közben rájöttem hogy a kérdező már nagyobb babának szeretné? Mert ezek a zrtabb nyakúak valóban 6 hós kortól vannak elvileg, ez a nyitottabb meg csak 6 hóig jó elvileg (75 cm hosszú).

Én teszveszen vettem most 2-t is, ami 6-12 hónapos ilyen nyitottabb nyakú de vastagságra ugyanilyen mint az ikeás.

Szerintem most is kapni újonnan a tescóban (cherokee jó kis vastag patentos olyan 2-3 ezer ft. lehet )

Vastagságra ugyanolyan mint az ikeás és szerintem szépségre is:))

[link]

mint ez.

2011. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van,a vajszínű a képről,én még a régi áron vettem,majdnem 8000 Ft-ért és most látom leárazták...viszont az Ikeás elvileg ugyanolyan vastag és még szebb is...olcsóbb is...

2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi ilyet hasznalunk, csak pirosban. Kb 13-14 honapos kora ota hasznalja a lanyom, aki most 22 honapos. Persze nyaron sokszor nem adtam ra a meleg miatt, de most megint hasznaljuk egy ideje, mert igy nem kell a takaroval bajlodnunk. Szerintem jo, sot az en lanyom kozlekedik is benne es nem vettem eszre, hogy nehezebben forgolodna benne a kisagyban. Ami nagyon jo meg benne, hogy a cipzar alulrol nyilik es igy nem tudja lehuzni, mert meg nem jott ra, hogy honnan nyilik. En nem bantam meg, hogy ilyet vettem, csak annyi, hogy lassan mar nem lesz jo ra es meg a nagy hidegek elott valoszinuleg kell vennem egy nagyobbat.
2011. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt használjuk. :)

20-22 fok között van a lakásban, attól függ, másnapra milyen időt mondanak, hogy mit adok alá éjszakára, hogy hajnalban se fázzon. Néha csak rugi, néha body+rugi.

Amúgy teljesen bevált, nem izzad, nem hideg a keze, nem fázik.

7 hónapos, talán másfél hónapja, két hónapja használjuk ezt.

2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nálunk 23-25 fok van a szobában, általában reggelre csak 23 szokott lenni. Tanácstalan vagyok, hogy mit adjak rá éjjelre, a takarót mindig a fejére húzza, azt meg nem tudom eldönteni, hogy mit adjak rá éjjelre. Most body+rugiban alszik, és be van takarva.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 24. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ez gyerektől függ, valamelyik izzad még bodyban is, valamelyiknek kell rugi is, takaró is. Én a takarót soknak találom már, főleg ha azért 25 fok is van a lakásban este, de ha igényli, neked kell kitapasztalni.
2011. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom...tökre gyerekfüggő. Nekem az első gyerekem utálta a hálózsákot, nem tűrte és 22 fokban simán elvolt egy bodyban rugiban. Most a kislányom 22 fokban tökre fázik ebben így rá kell egy vastag hálózsák és akkor érzi magát jól.
2011. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!