Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszotok együtt a babátok...

Hogy alszotok együtt a babátokkal?

Figyelt kérdés
Egy ágyban?
2010. nov. 20. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem....miért, hogy lehet még?
2010. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:-D Igen...Arra gondolok,hogy sokan írják,hogy nem használták a légzésfigyelőt akkor,amikor együtt aludtak a babájukkal.Miért akkor észreveszik hogy nem lélegzik?Ezért kérdezném hogy az együtt,kinek mit jelent.Egy ágyat vagy egy szobát?
2010. nov. 20. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:

ja ok :)

mi 1 szobában alszunk van baby monitorunk (angelcare AC401,

korábban jött a kiscsaj és doki ajánlotta ezt)

ha fogzik és nagyon fáj neki van, hogy velem alszik

2010. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi egy szobában alszunk.

Apa és én a nagyágyon,a pici mellettem a kiságyában.Minden éjjel közvetlen az ágy mellé húzom a kiságyát igy be tudok nyúlni betakarni vagy simogatni akár éjjel is.

Ja és persze amig kisebb volt a klégzésfigyelő miatt is ott aludt,hiszen azért vettem,hogy biztonságban legyen,de ezt velem aludva nem lehetett kivitelezni.

Max nappal ha én ébren voltam akkor aludt az ágyunkban.

2010. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egy ágyban, de van kiságya és ott is szokott aludni. Csak amikor éjjel megébred akkor már az ágyunkba teszem mert könnyebb úgy a szopi, aztán igy szoktuk meg. Most már 2 éves. Egyébként nekünk is volt légzésfigyelőnk és használtuk is, de amikor mellettem aludt akkor értelem szerűen nem.
2010. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most egy szobában alszunk,Ő a kiságyban,mert a légzésfigyelőt mindig használjuk!Ha mellettem lenne a nagy ágyban ,úgy ugye értelemszerűen nem tudnánk használni!És Nekem senki nem tudja megmagyarázni,hogy Ő felkel arra,ha a gyerek nem vesz levegőt!!!Mert tényleg sokan szokták írni,hogy Ők azért nem használnak ,mert velük alszik!És figyelik minden mozdulatát,hááát ha nem vesz levegőt az a baba már nem is mozdul....úgyhogy ott már nincs mit figyelni!
2010. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajnalban van hogy magam mellé veszem vagy napközben szopizásor elbóbiskolunk mindketten. Éjjel a kiságyban alszik, napközben a babakocsijában. Csak a kiságyban használunk babafigyelőt.
2010. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!