Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszotok pár...

Akik együtt alszotok pár hónapos babátokkal, hogyan?

Figyelt kérdés
átöleled, vagy "csak" melletted fekszik?
2011. ápr. 7. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak mellettem fekszik,ha átölelem nehezen alszik el ha elaludt utána szoktam néha de akkor is félek nehogy nagyon nyomjam ha elaludtam már.3 hónapos lesz.Te kedves kérdező átöleled?
2011. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas ágyunk van, így bőven elférünk, nem kell attól tartanunk, hogy esetleg ráfekszünk. Mellettem fekszik, én kispárnán alszom, az ő feje alatt csak textilpelus van. Nem szoktam átölelni, csak akkor teszem rá a kezem, ha ébredezik (hátha visszaalszik magától).
2011. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én sem ölelem át, mert nem akarok a nehéz karommal rátehénkedni, tartani a karom meg ugye nem tudom mert én is alszom. na meg ő egy sajtkukac :)

ti milyen megfontolásból alszotok egy ágyban? meddig tervezitek?

2011. ápr. 7. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért alszik velünk, mert ő nálunk már a 4. baba. Éjjel is minimum 3 óránként szopizik. Nekem kell reggelente iskolába indítani a nagyokat, apát is én ébresztem. Nem bírnám máshogy az éjjeli többszöri kelést és a koar ébresztőt, csak így, hogy ha megébred, csak odafordulok hozzá és szopizhat is (nem böfizik éjjel, így belealszunk a etetésbe). Hogy meddig lesz ez így, majd kiderül. Elférni elférünk, mert széles az ágy :)))
2011. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még a baba érkezése előtt jól elterveztem, hogy külön szoba, bébiőr légzésfigyelő stb. aztán már az első héten magam mellé vettem. aztán jött egy egyszobában de kiságyban időszak, de most meg már nagyágyon együtt és nagyon élvezem. praktikusabb is, de közelebb is érzem magam hozzá.
2011. ápr. 7. 09:59
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Mivel már csak 1szer kel fel este ezért 2 hete átköltöztettem a saját szobájába. De előtte amikor velünk aludt nem öleltem át, mellettem feküdt nehogy apa összenyomja. :) Én meg úgyis éberen aludtam. 2 és fél hós
2011. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hós együtt alszunk, mert nekünk így jó!! És így is marad egy ideig. Apa ment másik szobába, ő nagyon horkol, én sem és a kicsi sem tudnánk tőle rendesen pihenni. Nálunk is így volt a folyamat, mint nálatok, külön szoba-kiságy mi szobánkba-Apa inkább kiment-baba mellettem és azóta 5hetesen mióta velem alszik soha nem ébred fel éjszaka. Tudom, sokan nem értenek ezzel egyet, engem nem érdekel, nekünk így jó és Apa javasolta, hogy legalább 1 éves koráig maradjon is így akkor már.

Nagyon jó hallani a szuszogást és nézni éjjel ahogy alszik, a legjobb pedig mikor egy hatalmas mosollyal ébresztenek!:)

2011. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!