Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláló anyukák! Mit...

Hozzátápláló anyukák! Mit tegyek, hogy a babám széklete lágyabb legyen?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtük a főzeléket, krupmli-sütőtök-olivaolaj verziónál járunk és sajna nyúlbogyókat kakil szegény babókám. Mit tegyek rendszeresen, hogy ne legyen ilyen? Most du is fogok adni neki gyümölcsöt, csak az a bajom, hogy az almát csak banánnal eszi meg, az meg szintén fogja a pocit! Milyen gyümit adjak neki, hogy segítsen? körte, HIPP ivólevek?


köszike! (6 hónaposak múltunk)


2009. jan. 13. 14:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vizecskét nagyon szereti, de még mindig bukunk, így sokszor a felét is visszabukja a víznek!
2009. jan. 13. 14:17
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
kamilla teát próbáltál már neki adni? Az segíthet.
2009. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A kamillatea (akár filteres, akár granulátumos) lágyít rajta.

Gyümölcsből a barack az, ami nem fogja.

2009. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnál a sárgabarack meghozta az eredményt (bár nálunk -el ne kopogjam- soha nem volt probléma)...attól nagyon sokat kakilt.


Remélem hamar rendeződik a helyzet!

2009. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Ivólevekből paradicsomlé, sárgabarack, ezek nagyon jól lazítják. Nekem az a gond, hogy vízen és anyatejen kívül más folyadék nem kell neki. Az alma+őszibarack is jól lazít, vagy ami még bevált az a kecskemétiből a paradicsomos burgonya hallal. Ezeket szoktam alkalmazni ha gond van. Ha nem segít semmi akkor 3 nap után kúp. De erre csak ritkán kerül sor, az ételekkel sokat lehet elérni. Sok szerencsét. 8,5 hós kisfiú anyukája

2009. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. nekem majdnem kórházba került a babám a székrekedés miatt. ott azt mondták, hogy meggylé és az tényleg segített. ez tavaly volt, szintén télen, így vettem a boltban fagyasztott meggyet, mikroban kiolvasztottam és a levét fele-fele arányban vízzel kapta. minden nap kicsit /40-50ml/. így hála istennek megoldódott a kaki-gondunk. remélem tudtam segíteni. /nekünk a kamilla tea nem használt./
2009. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a meggyleves vagyok. azt elfelejtettem, hogy az én fiam akkor 1 hónapos volt, tehát neked a 6 hós babának nem kell már higítani. üdv
2009. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én FLP-s aloe vara activatort adok neki, és nincs gond.

Én az almájába szoktam tenni gyümölcslét, őszibarack vagy sárgabaracklét. És néha adok neki üveges gyümit szintén őszi vagy sárgabarackot.

Sokan mondják, hogy a sütőtök is hashajtó, megpróbálhatod azt is.

Én még tornáztatni szoktam sokat ilyenkor, együtt nyomunk:-)

És adj neki sok folyadékot.

2009. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat! HIPP sárgabarack nektár vagy sárgabarack pép remélem segít. szerintetek a krumpli csinálja?????
2009. jan. 13. 14:48
 10/16 A kérdező kommentje:
délutáni gyümi a két utolsó etetés között legyen???
2009. jan. 13. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!