Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláló anyukák! Mit...

Hozzátápláló anyukák! Mit tegyek, hogy a babám széklete lágyabb legyen?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtük a főzeléket, krupmli-sütőtök-olivaolaj verziónál járunk és sajna nyúlbogyókat kakil szegény babókám. Mit tegyek rendszeresen, hogy ne legyen ilyen? Most du is fogok adni neki gyümölcsöt, csak az a bajom, hogy az almát csak banánnal eszi meg, az meg szintén fogja a pocit! Milyen gyümit adjak neki, hogy segítsen? körte, HIPP ivólevek?


köszike! (6 hónaposak múltunk)


2009. jan. 13. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan vezesd be a brokkolit és a céklát.Attól lesz puhább széklete.
2009. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 7 hós lesz és nekünk is ez volt a gond,nem szenvedett ugyan de nagyon bogyós volt.Egy pár napja olaj helyett egy kávéskanál margarint teszek a főzelékjébe decinként,azóta helyre jött.Ha gyümit készítesz akkor konzerves őszibarackot is tehetsz az almához,körtéhez.Nálunk egy étkezés gyümölcs kevés tejpéppel,mert az én babám két evés közt nem fogadja el,de gabonapéppel vagy rizzsel is tápláló és laktató.
2009. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szilva is nagyon jó ilyen problémára.
2009. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ok csajok, nagyon köszönöm a segítséget. most adtam neki a délutáni gyümire almát sárgabarackkal, remélem segíteni fog. holnap kipróbálom, hogy elhagyom az almát, hátha az is fog, nemtom, egy kis őszibarack-vilmoskötre pl, vagy sárgabarack-őszibarack, majd nézek szilvát is.a banánt egyenlőre szüneteltetem, mert szerintem az még egy lapáttal rátehet a dologra.egyébként ma 3x volt széklete, úgyhogy azzal nincs gond, hogy ne lenne pl., csak hát olyan egybefüggő, félkemény a dolog.
2009. jan. 13. 18:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt a kifolyós kakit a pelusból már ne várd szilárd kaja mellett, az már nem lesz. Szerintem az sem mind1 milyen krumplit adsz, a sárgaburginak magasabb a rosttartalma mint a pirosé.Ja és a picurod szervezetének még idő kell v.színű míg átáll a szilárdra. N
2009. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
BOCSI FOLYT. NÁLUNK IS GOND VOLT EZZEL, DE BEÁLLT.
2009. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!