Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hónapos kisláyom...

10 és fél hónapos kisláyom tegnap egyszercsak elválasztotta magát. Adjak neki tápszert?

Figyelt kérdés
Jön a foga, meg a tesó is (11.hét), de eddig reggel-este szopizott (is, majd reggelizett.. ). Szereti a tejtermékeket, meg tejpépet is kap, szerintetek elkezdjük a tápszert? Sosem kapott, és pohárból iszik. (ezt csak azért írom, hátha pohárból nem inna meg akkora mennyiséget).
2010. nov. 21. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha ennyire nem akarsz tápszert adni,akkor ne adj neki.

Egyen sokféle tejterméket:tejpép,joghurt,túró...

1 évesen,ha nincs allergiás a családban,akkor kaphat tejet.Amúgy is már azt eszi,amit ti,biztos nem lesz baja.

Az én kislányom anno (14 éve) 10 hónaposan választotta el magát,az orvosom mondta,hogy nyugodtan adjak neki tejet,ha elfogadja.Azóta is imádja és semmi baja nem volt tőle.

2010. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Bevallom, már én is kóstoltattam vele, nem volt baja. De a védőnőnk replikázik, hogy "attól, hogy nem allergiás rá, nem biztos, hogy be is épül belőle bármi"... :-)
2010. nov. 22. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!