Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lapos marad a feje, vagy még...

Lapos marad a feje, vagy még alakulhat?

Figyelt kérdés
Kisfiam feje 2 hónapos korára teljesen ellapult hátul jobb oldalt. Azóta kicsit alakult, de még mindig nagyon lapos. Fog még ez változni?
2010. nov. 22. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A babák feje egy éves korukra nyerik el a formájukat-vagyis akkorra csontosodik össze.Helyre fog jönni?Mitől lapulhatott el?Úgy alszik?
2010. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Talán az alvástól, de már 2 hónapos korában is olyan volt, talán korábban is, csak akkor még nem vettem észre?
2010. nov. 22. 16:21
 3/14 anonim ***** válasza:
előző 16.20as vok helyre fog jönni ! -véletlen kérdőt raktam-
2010. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem most vehetted észre,mert a szüléstől is el volt "formázódva"...addig a hasadban aludt... :) most viszont az ágyban :)
2010. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is kicsit lapos hátul a feje, ő soha nem volt hajlandó hason feküdni úgy, hogy letette volna a fejét. Amíg bírta tartotta, aztán jött a hiszti. Aludni meg pláne nem tudtam hason altatni. Ő már egy éves, kicsit alakult neki, de ő már ilyen kis lapos fejű marad szerintem...
2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát általában kigömbölyödik ahogy már tud forogni, felülni stb. tehát helyet változtatni sokszor alvás közben is. de a szomszéd kislány pl. 10 hónapos és ugyanolyan lapos a kis feje szegénynek mint volt..

dehát tekintve hogy kislány gondolom lesz haja mindig így nem annyira zavaró.

2010. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hali, nekem anyukám azt mondta, hogy a gyerek lepedője alá kell törölközőből feltekerni egy kis cső formát, azt félkörívbe behajtani a feje köré és akkor majd nem lesz annyira lapos... üdv
2010. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocs előző vagyok, próbáld oldalt is fektetni támaszd ki vhogy ha még nem forog
2010. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miután észre vettem, hogy lapos a feje próbáltam kitámasztani összecsavart törölközővel, de mindig a babám győzött, addig-addig mocorgott, míg ki nem lökte a feje alól. Napközben hason altattam, de most már forog, így esélyem sincs hason altatni. Talán már születése után is ilyen volt, de persze nem tudom. Ez van, így is szeretem.
2010. nov. 23. 12:54
 10/14 anonim válasza:
Van fejdeformáció elleni kispárna,azon rajta maradnak a babák,4 hónapos korig ajánlják,mert utána már nagyjából forognak.
2011. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!