Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tud felülni egyedül?...

Mikor tud felülni egyedül? 8,5 hós a kisfiam a fogom a kezét felhúzza magát, kapaszkodva fel is áll. Ülni nagyon szeret csak nyekereg hogy nem sikerül felülni, megfogom a kezét és ő húzza magát fel.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sokszor a tolatva mászásból indul a felülés, ha már tolat, akkor vezesd rá esetleg, hoyg úgy is fel lehet ülni, hátha az tetszik neki és úgy hamarabb megy, de nem kell egyébként erőltetni, ennek nicns előírt ideje.
2009. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tolat és nem is mászik,próbálom neki mutatni a mászást de nem szereti.Amúgy 9900g és 75cm

Lehet azért egy kicsit lusta is a súlya miatt.

2009. jan. 13. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom sem tud ugy felülni,ha fekszik.Csak a mászásbol megy neki.Ő ugy 2 hete mászik rendesen(7.5hós).Majd megcsinálnak lassan mindent!Mindenki babája más ütemben fejlödik!

2009. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a kisleány most lessz 7 hónapos,2 hete elkezdett mászni,mikkor elfárad a mászásba megfordul és úgy felül,pár percig ül maga és utánna megint mászik.Felhúzni még nem tudja magát,és olyankor sír.Nem vagytok elkésve semmivel.A kisfiam alig mászott,rögtön a lényegre tért 10 hónapossan egyszer csak maga elkezdett menni,először csak pár lépést.Teljessen más a két kicsi.Attól hogy nagy valakinek a babája az nem jelenti hogy attól lusti,mert a kislányom is 10kg felett van és 79cm,de ő nagynak is született.
2009. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Az én kislányom 9 hónaposan felhúzta magát, rá 2 nap múlva sikerült neki felülnie. Hanyatfekvésből elkezd oldalra fordulni és jobb kézzel kilöki magát :D. Mászni nem tud, mert mikor felemeli a fenekét a keze kicsúszik, ő kúszik mint egy kis kommandós. Nagyon édi.

Szerintem se aggódj a babád tudni fogja, hogy mikor van ott az ideje, hogy felüljön. Amíg nem sír nagyon, ne segíts neki, hagy próbálkozzon, ha egyszer sikerül akkor le se fogod tudni többet fektetni. :D

2009. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan egyszer csak négykézláb állásból kitolta oldalra a kofferját és az egyik kezével megtámasztotta magát. Azóta már 6.5 hónapos és feláll a kiságyban onnan pedig már simán leül, de legtöbbször elborul, mint egy lisztes zsák:) Van amikor még kapaszkodik az egyik kezével és a másikkal játszik, de van, hogy percekig eljátszik kapaszkodás nélkül.
2009. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!